КОЗАК 5

КОЗАК 5

КОЗАК-5  бронеавтомобіль утилітарного типу, призначений або для виконання тактичних завдань малого ризику, або для використання поліцейськими підрозділами та силами спеціальних операцій. Відмінною особливістю є високі динамічні характеристики, зокрема, швидкість руху.

Бронемашини компанії ПРАКТИКА мають достатню кількість отворів (дверей і люків) для швидкої посадки на поле бою та для вогню у відповідь. Усі вони оснащені посиленими петлями, обмежувачами відкривання, пневматичними стійками та пружинами для полегшення відкривання.

Відсік екіпажу КОЗАК-5 був розроблений з огляду на те, що під час виконання бойових місій екіпаж може тривалий час проводити всередині автомобіля, тому відсік екіпажу зроблений просторим, із зручною внутрішньою висотою, шумо та термоізоляцією. Сидіння для екіпажу та водія мають особливу антропометричну форму, завдяки чому солдати залишаються менш втомленими після тривалих поїздок. Також відсік екіпажу має кілька рівневу систему внутрішнього освітлення та лампи спрямованого світла.

 

 

КОЗАК-5 має унікальний дизайн дверей: бокові двері відкриваються в напрямку по руху автомобіля, а задні бокові двері відкриваються проти напрямку руху. Таке відкривання на 180° забезпечує додатковий захист (бронею дверей) для солдатів при висадці з машини безпосередньо на полі бою.

 

 

Балістичний захист бронеавтомобілів компанії «ПРАКТИКА» забезпечується балістичною сталлю та кулестійким склом. Балістична сталь – це спеціально легована сталь, яка має, з одного боку, надвисоку твердість, з іншого – високу пластичність. Кулестійке скло виробляється самостійно і являє собою спеціальний склопакет з окремих шарів скла, з’єднаних шарами полімерної плівки, який затримує кулю за рахунок такої багатошарової структури. Базовий рівень балістичного захисту – рівень 2 за STANAG 4569 (захист від бронебійних куль калібру 7,62 мм.).

Усі транспортні засоби компанії ПРАКТИКА розроблені як базові платформи для врахування різноманітних модифікацій.