ХОРУНЖИЙ

Хорунжий, Практика, БронетранспортерХОРУНЖИЙ

ХОРУНЖИЙ – це глибоко модернізована версія радянського БТР-60. Він має більш просторе десантне відділення, підвищений балістичний захист, протимінний захист (забезпечується багатошаровою підлогою і спеціальними протиударними сидіннями), кондиціонер, сучасний дизельний двигун (замість двох бензинових, як в оригінального БТР-60), сучасні прилади спостереження і можливість встановити RCWS.

Хорунжий, Практика, Бронетранспортер
Хорунжий, Практика, Бронетранспортер

КЛІМАТИКА
Оснащений комплексною кліматичною системою, яка підтримує комфортні температурні умови всередині. Спеціально для спекотного клімату встановлений додатковий випарник підвищеної потужності. Така кліматична система забезпечує можливість роботи в діапазоні температур від -40 °C до +55 °C. Таким чином ХОРУНЖИЙ може використовуватися по всьому світі.

ВЕЛИКИЙ ВНУТРІШНІЙ ОБ’ЄМ
В конструкції багато уваги було приділено рівню ергономіки, оскільки в сучасних бойових умовах особовий склад може проводити тривалий час всередині бронетранспортеру. Завдяки новій формі та більшій висоті корпусу солдати мають значно більш зручний простір для сидіння, а сучасне кліматичне обладнання забезпечує комфортні температурні умови.

Хорунжий, Практика, Бронетранспортер

СИСТЕМА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ 
Обладнаний системою спостереження, яка забезпечує повний відео огляд 3600. Камери працюють як у денному, так і в нічному режимі та є вологозахищеними. Для водіння в режимі світломаскування передбачена тепловізійна камера, що дозволяє рухатися з повністю виключеннями фарами. Опційно може обладнуватися шоломом з системою додаткової реальності Land Platform Modernization Kit, що передає командиру повну панораму того, що відбувається зовні бронемашини в реальному часі.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Повна маса 10 800
Габарити 7420х2840х2250 мм
Об’єм корпусу 20,4 м3
Потужність двигуна 210 к.с.
Крутний момент двигуна 810 Нм
Максимальна швидкість 810 Нм
Балістичний захист 810 Нм
Протимінний захист 6 кг
Озброєння бойовий модуль 30 мм

БАГАТОЗАДАЧНІСТЬ

ХОРУНЖИЙ розроблений як колісна платформа, на базі якої можна створити сімейство спеціалізованих бронемашин, які виконують конкретні завдання.

Хорунжий, Практика, Бронетранспортер