ПРОДУКЦІЯ

Козак 2М1, Практика, Бронеавтомобиль

 

КОЗАК-2М1 – тактична машина, призначена для виконання широкого спектру бойових завдань, включаючи дії безпосередньо на полі бою. Він перевершує важку броньовану техніку в маневреності та мобільності, і, в той же час, набагато краще захищений, ніж універсальні транспортні засоби. Особливу увагу приділено протимінному захисту, що дозволяє використовувати ці машини в «асиметричних конфліктах».

 

ОТАМАН – бронетранспортер сучасного типу, розроблений згідно останніх тенденцій в конструкції військових машин такого типу: переднє розташування двигуна, заднє розташування відсіку десанту, високий рівень бронезахисту (який дозволяє виконувати не тільки допоміжні задачі, але й задачі на полі бою), протимінна стійкість, великий запас вантажопідйомності для встановлення важкого додаткового обладнання тощо.

 

КОЗАК-5 – універсальний бронеавтомобіль, призначений для максимально широкого кола тактичних завдань, як бойового, так і допоміжного характеру. Відмінною особливістю є високі динамічні якості, що виходять з дуже високої тягоозбоєності (майже 30 к.с./т)

ХОРУНЖИЙ є глибоко модернізованою версією радянського БТР-60. Він має більш просторе десантне відділення, підвищений балістичний захист, протимінний захист (забезпечується багатошаровою підлогою та спеціальними вибуховими сидіннями), кондиціонер, сучасний дизельний двигун (замість двох бензинових, які має оригінальний БТР-60), сучасні засоби спостереження.