КОЗАК 5ПМЛ

КОЗАК  5ПМЛ спеціальний бронеавтомобіль для розмінувальних команд, призначений для транспортування мін та снарядів, що не розірвалися, у місця їх утилізації. Відмінною особливістю є спеціальні відсіки та конструкція, розрахована на раптову детонацію вибухівки, що транспортується.

КОЗАК  5ПМЛ  спеціальна модифікація легкого бронеавтомобіля КОЗАК  5, призначена для загонів розмінування ДСНС України. Ключова особливість – визначні динамічні характеристики (максимальна швидкість автомобіля 150 км/год) та особлива посилена конструкція бойового відділення, що дозволяє мінімізувати пошкодження у разі раптового вибуху мін/СВП під час його транспортування. Також автомобіль має комплекс противибухових властивостей STANAG 4569 2 рівня, що забезпечує захист від вибуху, що не характерно для автомобілів цього класу.

Проблема ліквідації мін та саморобних вибухових пристроїв, що залишаються в землі, є однією з найбільш нагальних у сучасному світі. ПрАТ «НВО «Практика» виробляє повну лінійку захищених транспортних засобів для різних етапів розмінувальних робіт – машини, що розгрібають завали та розчищають шлях; машини, що сканують грунт/націлено активують міни; машини, що перевозять персонал розмінувальних команд та машини, що вивозять викопані та деактивовані міни та саморобні вибухові пристрої.