Зворотній зв'язок

  • [recaptcha size:compact]

Про компанію

zawod_000

Компанія «Практика» пропонує широку лінійку бронетехніки для задоволення потреб різних родів військ і силових відомств України і світу відповідно до їх технічних вимог та для виконання різноманітних стратегічних бойових завдань.

Приватне Акціонерне Товариство «Науково-виробниче об’єднання «Практика» було засновано у 1993 р Олегом Миколайовичем Висоцьким, кандидатом фізико-математичних наук (спеціальність «фізик-ядерник»).

Спочатку підприємство займалося виробництвом обладнання для банківських установ, проте з часом розширило свою діяльність на виробництво спеціального транспорту (з 1997 р) і протипожежного устаткування та обладнання для атомних електростанції (з 1999 р).

Замовниками «Практики» стали найбільші банки України (включаючи Національний Банк), а також різноманітні міністерства та відомства (включаючи Міністерство внутрішніх справ України та Міністерство охорони здоров’я України).

Найбільшими проектами «Практики» за цей період стали:

1) участь в 2005-2009 рр. у будівництві заводу з переробки ядерних відходів на Чорнобильській Атомній Електростанції, що проводився німецькою компанією NUKEM GmbH (всього було встановлено 330 виробів різного типу)

1

2) реалізація в 2013-2014 рр. програми оновлення парку автомобілів швидкої медичної допомоги для Міністерства охорони здоров’я України (всього було вироблено 1159 швидких).

2

Усі вироби компанії сертифіковані і пройшли відповідні випробування.