Зворотній зв'язок

Про компанію

zawod_000

Отримавши незалежність у 1991 році Україна, як і більшість пострадянських країн опинилася у складній економічній кризі, пов’язаній з розвалом колишньої єдиної союзної економіки. Водночас, у цей період на території молодої незалежної держави починає свою роботу чимало приватних підприємств, яким вдається налагодити виробництво якісної, конкурентоздатної вітчизняної продукції. Серед них і науково-виробниче об’єднання «Практика». Компанія, яка вже більше 20 років утримує лідерські позиції серед виробників засобів безпеки. А все тому, що складні технічні рішення, спеціалістам Практики вдається не лише успішно реалізовувати, а й першими в Україні розробляти. Виробнича діяльність компанії розпочалась з виробництва банківського обладнання: сейфи, захисні двері, пункти обміну валюти, банківські сховища, серверні кімнати, вхідні групи, касові зали, касові вузли – це та продукція з якої починала Практика. Утім, як справжній лідер, компанія вирішила не обмежувати себе лише цими виробничими потужностями, тому за 5 років після початку роботи освоїла виробництво броньованих автомобілів – спочатку інкасаторських, а згодом і VIP-машин. Ще одним випробуванням власних сил для фахівців підприємства стала перемога у тендері на постачання понад тисячі автомобілів швидкої допомоги в рамках державної програми закупівель медичного автотранспорту. 15 автомобілів в день – це були безпрецедентні об’єми народження «швидких» не лише для України, але й для світу. Володіючи таким потенціалом та виробничими потужностями науково-виробниче об’єднання «Практика» не змогло стояти осторонь у часи, коли в Україні почалася війна. Керівництво компанії поставило перед своїми спеціалістами чітке завдання – оперативно і максимально якісно мілітаризувати виробництво. Як результат, уже за кілька місяців «Практика» представила лінійку продукції, готової стати на озброєння сучасної української армії.

Завод НВО «ПРАКТИКА» оснащений всім необхідним обладнанням для повного циклу виробництва і контролю якості робіт на кожному етапі.

Конструкторське бюро компанії «ПРАКТИКА» – це команда висококваліфікованих конструкторів-фахівців в різних галузях технічних знань. КБ «ПРАКТИКИ» розробило лінійку багатофункціональних броньованих автомобілів «Козак» і «Отаман», які є новітнім і єдиним у своєму роді сімейством універсальних українських бронетранспортерів із сучасними бойовими і технічними показниками.
Оскільки «ПРАКТИКА» постійно співпрацює з державними органами та структурами України, підприємство має спеціальний Дозвіл на роботу з інформацією, яка містить державну таємницю.

Компанія має власну випробувальну лабораторію для проведення регулярних попередніх заводських випробувань зразків усієї виробленої продукції.

Основні напрямки роботи компанії «ПРАКТИКА»:

  • Військова продукція (військові бронемашини; військова медицина; захисні конструкції і засоби особистого захисту)
  • Броньовані цивільні автомобілі (автомобілі для інкасації; автомобілі VIP класу).
  • Спеціалізований транспорт (автомобілі швидкої медичної допомоги; мобільні медкомплекси, лабораторії; автомобілі аудіо-відео спостереження, мобільні СТО і т.д.)
  • Захисне скління (куленепробивне скло, броньоване, антивандальне, протипожежне скління і скло спеціального призначення).
  • Банківське обладнання (сховища цінностей, двері; банківські сейфи, шафи архівні, обладнання для депозитаріїв; засоби технічного захисту інформації; серверні, пункти обміну валют; касові кабіни; тамбур-шлюзи охорони)
  • Протипожежне обладнання (протипожежні двері, ворота; завіси і штори; пожежостійкі засклені перегородки; вогнезахисні люки і клапани)
  • Устаткування для атомних станцій (люки, ворота)

За роки своєї роботи «ПРАКТИКА» завоювала довіру не тільки на ринку України, але і далеко за її межами: ОАЕ, Пакистан, Нігерія, Грузія, Азербайджан, Казахстан та інші країни є постійними замовниками та партнерами нашого Підприємства.

 

1993 рік

Компанія «ПРАКТИКА» була створена як науково-виробниче об’єднання в м.Києві, у 1993 році. З моменту появи компанія займає в Україні провідні позиції з розробки та виробництва технічних засобів безпеки.

Виробнича діяльність компанії почалася з виробництва банківського обладнання: банківські сейфи, пункти обміну валют, захисні двері, серверні кімнати, банківські сховища, вхідні групи, касові зали, броньоване скло і т.д.

За шістнадцять років роботи, компанія зарекомендувала себе як високопрофесійний виробник засобів технічного укріплення для банків і обладнала практично всі банківські установи як українських, так і зарубіжних банків банківської системи України, яка тоді ще тільки розвивалася, в тому числі — всі відділення і установи Національного Банку України. Компанія також має досвід експорту банківського обладнання.

1998 рік

З 1998 року «ПРАКТИКА» запустила у виробництво броньовані автомобілі: початок поклали інкасаторські бронеавтомобілі (мікроавтобуси, вантажні, автомобілі для перевезення людей), а далі броньовані автомобілі VIP-класу і військові бронемашини. За час роботи компанія забронювала близько 1000 автомобілів 40 різних моделей.

2002 рік

У 2002 році підприємство завершило впровадження міжнародної системи якості відповідно до вимоги ISO 9001: 2000, яка гарантує високу якість продукції, що випускається.
Компанія має необхідні ліцензії та сертифікати, а все обладнання, яке виробляється компанією, проходить обов’язкову сертифікацію.
Фахівці компанії мають необхідні знання та досвід, щоб рівень захисту виробів відповідав українськими та європейськими стандартами.

2003 рік

У 2003 році компанія «ПРАКТИКА» розпочала виробництво засобів протипожежного захисту. Сьогодні підприємство пропонує Замовникам комплексні рішення протипожежного захисту: протипожежні двері, протипожежні ворота, штори, вогнетривкі скління, клапани, люки.

2005 рік

Компанія «ПРАКТИКА» взяла участь в будівництві сховища радіоактивних відходів на Чорнобильській атомній станції, для чого було розроблено, вироблено і змонтовано спеціальне Протирадіаційне обладнання (протирадіаційні двері, клапани, ворота).

2009 рік.

У 2009 році компанія приступила до роботи на ринку країн Західної Африки – було відкрито представницький офіс в м Абуджа (Нігерія).

Також, в 2009 році, за завданням Міністерства оборони України, було розпочато роботу над військовим броньованим автомобілем “Козак”, прототип якого був показаний 24 серпня 2009 року на параді, присвяченому Дню Незалежності України.

2011 рік

«ПРАКТИКА» розробила і налагодила серійний випуск сучасних автомобілів швидкої медичної допомоги, виступивши новатором на українському ринку: медичний салон був повністю оброблений модульними скловолоконними панелями – легко миються, зносостійкими і травмобезпечними.

2014 рік

Завдяки своїм інноваційним технологіям і виробничому потенціалу НВО «Практика» отримало від держави замовлення на 1 159 автомобілів швидкої медичної допомоги, і успішно виконало його в обумовлені терміни – всього за три місяці.

У цьому ж році, з початком військових дій на Сході України, Підприємство всього за півтора місяці переорієнтувало практично все своє виробництво на військову продукцію. За перші три місяці війни «ПРАКТИКА» за свій рахунок забронювала і віддала українським захисникам Батьківщини близько 20 автомобілів; серед них – і броньовані пікапи “тачанки”, і броньовані вантажні автомобілі для перевезення особового складу, і санітарні броньовані автомобілі переднього краю. А до кінця року завод став серійно бронювати транспорт для Національної Гвардії України.

КБ заводу активно продовжує роботу над власним броньованим автомобілем “Козак”, і до кінця року з цехів заводу виходить ще один прототип.

2015 рік

Броньований автомобіль “Козак” запущений в серійне виробництво. Триває випуск броньованих транспортних вантажівок. Розроблено прототип автомобіля “Козак-4”, який успішно пройшов заводські випробування.

2016 рік

Автомобіль “Козак” пройшов Державні випробування і за результатами випробувань прийнятий на озброєння наказом Міністерства внутрішніх справ України від 02/06/2016.

Успішно завершено спільний з корпорацією “Богдан” проект – автомобіль “Барс 6”

«ПРАКТИКА» представила свої військові автомобілі в Парижі, на найбільшій Міжнародній виставці озброєнь “Eurosatory 2016”, де Підприємство було представлено власним окремим стендом

Триває робота над новими автомобілями сімейства “Козак”. Влітку на полігоні ВДВ в Житомирській області був випробуваний “Козак 5”.

В цьому ж році на виставці “Зброя та безпека – 2016” компанія «ПРАКТИКА» представила лінійку своїх нових розробок, серед яких були автомобілі “Козак 2М.1”, “Козак 2М.2”, а також нові бронетранспортери сімейства “Отаман” – “Отаман 6Х6” і “Отаман 8Х8”.

2017 рік

21 березня 2017 року Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ №158 про прийняття на озброєння ЗС України броньованого автомобіля «Козак-2»

На сьогодні випущено близько 100 автомобілів «Козак-2».