«Практика» взяла участь у виставці «Defense and Security 2017» (м. Бангкок. Королівство Таїланд)

«Практика» взяла участь у виставці «Defense and Security 2017» (м. Бангкок. Королівство Таїланд)

0 0
Read Time:46 Second

Liga_T_002a

6 листопада у місті Бангкок (Королівство Таїланд) розпочала свою роботу одна з найпотужніших Азійських виставок «Оборона та безпека-2017» («Defense and Security 2017»).

За словами організаторів, ця виставка символізує об’єднання зусиль за мир та безпеку в усьому світі. Це унікальна платформа для презентації новітніх розробок озброєння та військової техніки від різних виробників світу. Як відомо, цього року виставку відвідують понад 200 делегацій із різних країн світу.

Цього року серед експонентів виставки – «Ліга оборонних підприємств України» – потужне обєднання приватного українського ВПК, яке вже вдруге в цьому році  бере участь у подібному заході спільною експозицією підприємств-членів «Ліги», одним з яких є «Практика».

На виставці «Практика» представила лінійку своїх військових автомобілів: «Козак-2», «Козак-2м» «Козак-5», «БТР-60 Модернізований» та «Фортецю на колесах» (броньований вантажний КрАЗ для перевезення особового складу).

Міністр оборони України Степан Полторак відвідав стенд «Ліги оборонних підприємств України» в день урочистого відкриття Міжнародної виставки та ознайомився з експозицією, представленою українськими виробниками.

009

007 Practika_T_003 Practika_T_004

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post «Практика» передала ВСУ партию новых бронеавтомобилей «Козак»
Next post БТР-60 Модернизированный [2017]