Іноземні військові аташе ознайомилися з продукцією НВО «Практика»

Іноземні військові аташе ознайомилися з продукцією НВО «Практика»

0 0
Read Time:1 Minute, 31 Second

16 травня «Практика» взяла участь в заході, організованому ГС «Ліга оборонних підприємств України» в м. Бровари Київської області, де «Ліга» презентувала свою діяльність членам Київської асоціації військових аташе (КАВА).

Почесні гості та іноземні військові аташе із близько тридцяти країн світу ознайомилися зі зразками продукції вітчизняних приватних підприємств – членів Ліги, які впродовж тривалого часу працюють в інтересах зміцнення обороноздатності нашої держави і по праву займають гідне місце в когорті кращих виробників вітчизняного ОПК.

Відкриваючи презентацію, Генеральний директор «Ліги оборонних підприємств України» Олександр Ясинський привітав присутніх і звернув увагу представників іноземного військово-дипломатичного корпусу на те, до досягнення приватної оборонної промисловості в Україні мають особливу цінність, оскільки техніка, представлена на презентації, пройшла найсерйозніші випробування в умовах реальних бойових дій на Сході нашої держави.

Присутній на заході заступник Генерального директора Укроборонпрому Сергій Омельченко у свою чергою, під час наданого слова наголосив на продуктивній співпраці Ліги і Концерну, зазначивши, що нині державний концерн подолав монополію, і приватні зброярі можуть вільно співпрацювати із будь-якими іноземними замовниками.

Дякуючи організаторам презентації за запрошення, президент Київської асоціації військових аташе полковник Норберт Гес (Німеччина) від імені усіх членів асоціації запевнив, що усі присутні аташе готові до співпраці з Лігою, та надзвичайно зацікавлені в ознайомленні з продукцією, представленою компаніями – учасниками обєднання.

І справді, оглядаючи озброєння, військової техніку та спорядження, які були презентовані підприємствами Ліги, військові дипломати проявили неабиякий інтерес до побаченого і були приємно вражені здобутками українських приватних зброярів.

НВО «Практика» продемонструвало поважним гостям новітню військову техніку власного виробництва: спеціальний броньований навантажувач на базі вантажівки МАЗ та новий легкий броньований автомобіль з незалежною підвіскою – «Козак-2М». Також для огляду було надано взірці стріляного кулетривкого скла, що виробляється на «Практиці».

У підсумку захід став чудовим майданчиком для налагодження перспективних ділових контактів між вітчизняним приватним бізнесом, об’єднаним під егідою Ліги і військовиками збройних сил країн світу, які мають військово-дипломатичні представництва в Україні.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Керівництво НВО «Практика» налагоджує зв’язки з Королівством Саудівської Аравії
Next post «ПРАКТИКА» ВІДТЕПЕР В КОГОРТІ ПІДПРИЄМСТВ З ПРАВОМ ЕКСПОРТУ ТОВАРІВ ВІЙСЬКОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ