БРОНЬОВАНЕ ТА ПРОТИУДАРНЕ СКЛО

БРОНЬОВАНЕ ТА ПРОТИУДАРНЕ СКЛО

0 0
Read Time:3 Minute, 45 Second

На перший погляд, куленепробивне скло виглядає так само, як і звичайне скло, але на цьому подібність закінчується. Звичайне скло розбивається, коли в нього потрапляє одна єдина куля.

Кулестійке скло призначене для того, щоб витримати одну або кілька черг куль в залежності від товщини скла і зброї, з якого в нього стріляють. Отже, що дає куленепробивним склом здатність зупинити кулю?

Різні виробники випускають різні варіанти куленепробивного скла, але в основному технологія являє собою приміщення шару полікарбонатного матеріалу між шарами звичайного скла за допомогою процесу ламінування. У результаті виходить схожий на скло матеріал, який товщі і міцніше, ніж звичайні стекла.

Полікарбонат – це жорсткий прозорий пластик, що продається під назвою Lexan, Tuffak або Cyrolon. Товщина куленепробивного скла складає від 7 мм до 75 мм. Куля, випущена в лист куленепробивного скла, проб’є зовнішній шар, проте шар полікарбонатного матеріалу поглине її енергію і зупинить кулю до того, як вона проб’є внутрішній шар скла. Здатність куленепробивного скла зупиняти кулю визначається його товщиною.

Куля, випущена з нарізної зброї, буде стикатися зі склом з набагато більшою силою, ніж куля з пістолета, тому, щоб зупинити таку кулю буде необхідно більш товсте куленепробивне скло, ніж для захисту від кулі з пістолета.

БРОНЬОВАНЕ СКЛО

034

Призначення
Забезпечення безпеки експлуатації скління (зокрема високо поверхових будівель)

Властивості
При сильних ударах і великих навантаженнях скло захисне не розсипається з утворенням гострих осколків, здатних завдати травми. Осколки скла утримуються на полімерній прошарку між склом навіть при сильному руйнуванні (аналогічно лобового скла автомобіля).

032

Застосування

* Високоповерхових фасадні конструкцій;
* Великогабаритні вітражі і вітрини 1х і 2х поверхів;
* Великогабаритні внутрішні перегородки, атріуми, ліфтові шахти;
* Скляні даху, куполи, світлові ліхтарі, навіси, козирки;
* Огородження сходових маршів;
* Вхідні автоматично розсувні конструкції.

Застосування в побуті

У складі склопакета для зовнішнього скління вікна, двері балкона, дач, квартир першого або другого поверху;
в конструкціях: розсувної перегородки, шафи-купе, душової кабіни, цельностеклянной міжкімнатні двері, полки, журнального столика.

Антивандальні скління СУ-4
Товщина-13,5 – 17,5 мм.
Вага 1м2-33 кг-42 кг.

035

Призначення
Скло броньоване обеспечевает безпеку не тільки в процесі експлуатації, але і захищає приміщення від потенційних актів хуліганства і вандалізму – розбиття зовнішнього скління (вікна, вітрини) битою, сокирою, вкидання важких предметів (камінь, газова граната, запальна суміш).

Властивості
Стійкість до навантажень і агресія по часу та зусиль вище ніж у «Будівельного триплексу». Стійко до швидкого наскрізного руйнування.

036

Застосування

 • Замість декоративних захисних грат діаметром 10-12 мм, ролет для зовнішніх вікон і дверних конструкцій;
 • офісних і банківських установ, магазинів, аптек, нічних клубів, АЗС, спортивних комплексів, готелів, а також для скління транспортних засобів: пасажирських вагонів у потягах, теплоходів, яхт і т. д.
 • фасадні конструкції, вікна, двері;
 • вітражі і вітрини 1х і 2х поверхів і приміщень, де необхідне додаткове захисні властивості або потрібна установка грат, ролет і т.п.

 

БУДІВЕЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ З броньованим склом
Групи виробів із застосуванням протиударного і броньованого скління:
1. Застосування:
Зовнішнє;
Внутрішнє.
2. Тип профілів рам:
Металеві;
Алюмінієві;
Дерев’яні.
3. За посилення профілів, фурнітури:
Стандартні профілю, які застосовуються для протиударних скла;
Посилені стандартні профілю;
Спеціальні профілю, розроблені НВО «Практика»;
Комбіновані профілю.


ТИПИ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ:

 • Зовнішнє і внутрішнє засклення дверних конструкцій, в т.ч. автоматичні розсувні;
 • Зовнішні вікна, вітрини, вітражі, фасади (захисне скління в складі скло пакета);
 • Внутрішні вікна та перегородки, в т.ч. з дверима;
 • Броньовані модулі (блоки) кабіни касирів, охоронців, обмінних пунктів і т.п.;
 • Кабіни (пости) охорони (зовнішні та внутрішні);
 • Кабіни касирів (робочі місця в касовому залі);
 • Тамбур-шлюзи з електро – магнітною системою запирання і доводчиками дверей;
 • Пункти обміну валют зовнішнього та внутрішнього виконання, окремо варті й вбудовані.


ОПИС БРОНЬОВАНОГО ПРОФІЛЮ ДЛЯ ЗАХИСНОГО СКЛІННЯ:

У 1997 році розроблена і запущена у виробництво технологія бронювання металевого та алюмінієвого профілю. Профіль посилений спеціальним способом, під певний клас захисту, проходить випробування вогнепальною зброєю на стійкість до обстрілу.
Кожному класу скла, згідно ДСТУ 78.11.002-1999, відповідає певний профіль, заброньований під цей клас захисту пластинами відповідної товщини.
Досить легкі алюмінієві профілю дозволяють виготовляти зовнішні і внутрішні вікна, двері, вітражі, фасади та перегородки із застосуванням броньованого скла класів СП-2 (захист від кулі калібру 7,6/пістолет Токарєва ТТ).
Для куленепробивного скління класу СП-3 (захист від кулі калібру 5,45 та 7,62/автомат Калашникова АК-74, АКМ), СП-4 (захист від кулі калібру 7,62/снайперська гвинтівка СВД) та СП-5. Застосовуються спеціальні металеві броньовані профіля, розроблені НВО «Практика». З огляду на велику вагу скління та металевої конструкції, необхідно попередньо розраховувати навантаження і прогнозувати можливість доставки монтажу конструкції в отвори.
Для зовнішнього використання застосовують профілю з термоізоляційними вставками, і захисне скління в складі термостійкого склопакета.
При необхідності термос текло можливо тонувати за рахунок застосування в складі багатошарової конструкції одного тонованого скла або плівки.

  037

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post ЗАХИСНІ КОНСТРУКЦІЇ
Next post ПРОТИПОЖЕЖНЕ СКЛО