Як «Козаки» Париж підкоряли

Як «Козаки» Париж підкоряли

0 0
Read Time:1 Minute, 21 Second

Щойно у Парижі закінчилася одна з наймасштабніших міжнародних виставок озброєнь — Eurosatory-2016.

Україну на виставці було презентовано найзнаковішими підприємствами військово-промислового комплексу України, серед них – підприємство ПрАТ «НВО «Практика», яке наживо продемонструвало зразки сучасного броньованого транспорту власного виробництва.

IMG_2651

Зокрема, в експозиції «Практики» взяли участь вже відомі українському загалу броньовані автомобілі «Козак-ІІ»  та «Козак-ІІІ», а також розроблений спільно з Корпорацією «БОГДАН» броньований автомобіль «Барс-6».

Усі вони відносяться до одного класу – легкі броньовані тактичні автомобілі: вони добре захищені від обстрілу зі стрілецької зброї й від вибуху міни, а також мають високу мобільність. Завдяки своїй універсальній конструкції, ці автомобілі можуть мати компоновку відповідно до свого подальшого призначення:

  • перевезення бойових підрозділів;
  • розвідка та патрулювання;
  • вогнева підтримка
  • зв’язок та координація дій
  • евакуація поранених
  • підвоз вантажів та палива.

Тут варто сказати, що колісна техніка на світовому ринку озброєнь є дуже затребуваним товаром, тому і представлена була на виставці найпотужнішими та найдосвідченішими виробниками військового транспорту. Однак реакцію з боку відвідувачів на чималу експозицію «Практики» можна охарактеризувати однією фразою – наші автомобілі були рівні серед рівних.

IMG_2408

І це звучить переможно, бо виставку відвідує найвибагливіший глядач – військові, які роками спостерігають за розвитком військово-промислового комплексу усього світу.

Делегації одна за одною підходили до наших машин, поплескували гарячу від сонця броню, уважно роздивлялися скло і задоволено кивали головами.

IMG_2772

Кілька слів про виставку Eurosatory: вона проходить у виставковому комплексі «Paris Nord Villepine» кожні два роки. Її учасники – понад 140 країн світу, які представляють продукцію галузей оборони та безпеки.

За попередніми підрахунками, цього року, під час роботи виставки з 13 по 17 червня, побувало понад 57 тисяч відвідувачів та 214 офіційних делегацій з 94 країн світу.

Відеопрезентація автомобіля «Козак»

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post ПЕРЕДВИЖНОЙ БАНКОМАТ НА БАЗЕ ПИКАПА
Next post Ліцензії та сертифікати