ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВІДВІДАВ ПРИКОРДОННИКІВ У ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВІДВІДАВ ПРИКОРДОННИКІВ У ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

0 0
Read Time:56 Second

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВІДВІДАВ ПРИКОРДОННИКІВ У ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА, ВРУЧИВ ДЕРЖАВНІ НАГОРОДИ ТА ПОНАД 300 ОДИНИЦЬ ТЕХНІКИ

Den-pogranichnika07

В День Прикордонника Президент України Петро Порошенко відвідав мобільний прикордонний загін, що вБортничах під Києвом. Під час візиту глава держави вручив охоронцям кордону державні нагороди та понад 300 одиниць техніки, яка в найближчі дні буде спрямована для посилення прикордонних підрозділів.

Den-pogranichnika08

«Сучасна, добре оснащена і ефективна Державна прикордонна служба має виняткове значення для утвердження національних інтересів України. Чим більш непроникний для злочинців кордон ми облаштуємо, тим більш прозорийкордон для українських громадян ми отримаємо на Заході», – зазначив під час візиту Президент України.

Перебуваючи в мобільному прикордонному загоні Петро Порошенко оглянув зразки техніки, яку буде відправлено дозони АТО та на інші ділянки державного кордону, ознайомився з їх можливостями та основними тактико-технічнимихарактеристиками. Ключі від технічних засобів він вручив представникам регіональних управліньДержприкордонслужби.

Den-pogranichnika06

Усього до прикордонних підрозділів буде відправлено понад 300 транспортних засобів. Серед нихбронетранспортери, з яких один медичний; автомайстерні на базі «Фольксваген Транспортер»; броньовані автомобілі«Кoзак-2», «Фольксваген Амарок», «Форд Рейнджер» і «Land Rover», випущені київським НПО “Практика”; патрульніавтомобілі, вантажівки і паливозаправники, квадроцикли і т.п.

За матеріалами офіційного сайту Держприкордонслужби dpsu.gov.ua

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post 11 ТРАВНЯ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПЕТРО ПОРОШЕНКО ВІДВІДАВ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР «ДЕСНА»
Next post 15 КВІТНЯ 2016 РОКУ ПРАТ “НВО “ПРАКТИКА” ОПУБЛІКОВАНО РІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ ЕМІТЕНТА ЦІННИХ ПАПЕРІВ ЗА 2015 РІК