НВО «ПРАКТИКА» ПРОСИТЬ ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ НЕ ДОПУСТИТИ РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ «ШВИДКИХ»

НВО «ПРАКТИКА» ПРОСИТЬ ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ НЕ ДОПУСТИТИ РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ «ШВИДКИХ»

0 0
Read Time:1 Minute, 0 Second

У Науково-виробничому об’єднанні «Практика» звертаються до Міністерства внутрішніх справ та Генеральної прокуратури України з проханням вжити всіх необхідних заходів, аби не допустити рейдерського захоплення автомобілів швидкої медичної допомоги, які виготовлені в рамках державної програми.

Сьогодні, 14 квітня, на території терміналу, де перебувають автомобілі швидкої медичної допомоги, з’явилася група невідомих осіб. Вони вимагали надати їм доступ до автомобілів. На якій підставі вони висували подібні вимоги і яка реальна мета їхнього візиту – зазначені особи пояснити відмовилися, уточнивши лише, що один з них є помічником народного депутата, проте якого, повідомити він так само відмовився.

Не отримавши доступу до документів підприємства, невідомі почали погрожувати представнику компанії. Подібна провокація розцінюється НВО «Практика», як шантаж і тиск на підприємство, за якими стоять зацікавлені комерційні структури.  Тим паче, що саме сьогодні відбулося чергове судове засідання з розгляду позову НВО «Практика» до компанії «Віді-Авеню», яка своєю відмовою передати документи на придбані автомобілі швидкої допомоги, блокує їх передачу до регіонів України.

Ми звертаємося до правоохоронних органів – Міністерства внутрішніх справ України та Генеральної прокуратури України з проханням втрутитися у ситуацію і не допустити рейдерського захоплення автомобілів швидкої допомоги.

Також закликаємо громадські організації, народних депутатів та ЗМІ допомогти нам захистити «швидкі», які призначені для українських лікарень і пацієнтів.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post ЗВЕРНЕННЯ “НВО ” ПРАКТИКА ” ДО ГРОМАДСЬКОСТІ З ПРИВОДУ ПОСТАВОК АВТОМОБІЛІВ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
Next post РІЧНА ІНФОРМАЦІЯ ЕМІТЕНТА ЦІННИХ ПАПЕРІВ ЗА 2013 РІК