МІНОБОРОНИ, СБУ, МВС ТА ПРИКОРДОННИКИ ОТРИМАЛИ ВІД ДЕРЖАВИ НОВІ “ШВИДКІ”.

МІНОБОРОНИ, СБУ, МВС ТА ПРИКОРДОННИКИ ОТРИМАЛИ ВІД ДЕРЖАВИ НОВІ “ШВИДКІ”.

0 0
Read Time:3 Minute, 50 Second

PresentMO_03

У 2013 році МОЗ України закупило 1412 автомобілів швидкої медичної допомоги різних типів (А,В,С) на загальну суму 921,4 мільйона гривень. Зокрема, це 143 автомобілі типу С (реанімобіль), 1063 машини екстреної медичної допомоги типу В (в яких можна здійснювати інтенсивну терапію) та 206 одиниць автомобілів типу А (для лінійної терапії, тобто доставки до лікувального закладу хворого, який не потребує інтенсивної медичної допомоги в дорозі).
Перед масовим постачанням зразки автомобілів всіх класів пройшли експертизу на відповідність технічним умовам. Таким чином, відбулося наймасштабніше оновлення медичного автопарку за часів незалежності України.PresentMO_04

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України усі ці «швидкі» повинні були розподілити між різними регіонами держави. Проте, у зв’язку із незаконною анексією Криму автомобілі, призначені для обслуговування цього регіону за урядовим рішенням перерозподілено між іншими регіонами та медичними службами силових відомств.
– МОЗ України дарує найсучасніші автомобілі швидкої медичної допомоги силовим відомствам для того, щоб серед військових було як можна менше жертв. Ці автомобілі покращать якість та дозволять надати постраждалим невідкладну, екстрену медичну допомогу навіть на полі бою. Також хочу подякувати усім відомствам, усім бійцям за те, що виконуєте громадянський обов’язок, залишаєтеся вірними Присязі та захищаєте нашу Батьківщину від ворога, який посмів зазіхнути на нашу Україну. Низький вам уклін за це, – промовив міністр охорони здоров’я України Олег Мусій.
У свою чергу, начальник управління охорони здоров`я Адміністрації Держприкордонслужби генерал-майор медичної служби Валентин Волоха висловив щирі слова вдячності МОЗ України не лише за вручені прикордонному відомству реанімобіль і «швидку» класу А, але й за оперативну співпрацю з цивільними закладами охорони здоров’я, що допомогли врятувати життя багатьох поранених на передовій прикордонників.
– Автомобіль «Peugeot Boxer» – це реанімобіль повної комплектації, він може служити як перев’язочна і навіть як мала операційна із сучасним європейським оснащенням. А автомобіль «ГАЗель» працює більше як транспортувальник поранених із поля бою. І це дійсно дороговартісний подарунок для нашого відомства, – зазначив генерал-майор медичної служби Валентин Волоха.
Автомобіль швидкої медичної допомоги сконструйований та переобладнаний таким чином, що забезпечує зручність транспортування пацієнтів, роботи медичного персоналу, а також їхній комфорт і безпеку. Салон має сучасні системи кондиціювання, обігріву та освітлення, надійну тепло-, вібро-, шумоізоляцію, оздоблений скловолокнистими панелями, які не вбирають запахів, стійкі від впливу дезінфікуючих засобів та природних факторів, мають невелику вагу та дають можливість надійно й зручно закріпити медичне обладнання. Крім того, у салоні швидкої медичної допомоги встановлена перегородка між кабіною водія та медичним салоном, вмонтовані переговорні пристрої та електрообладнання.
На відміну від звичайних машин швидкої допомоги, реанімобіль оснащений усіма необхідними препаратами та сучасним обладнанням, завдяки якому бригада швидкої допомоги може проводити інтенсивний курс терапії. Перевезення реанімобілем використовується під час екстреної евакуації потерпілих з поля бою, а також у разі інших екстрених ситуацій. На відміну від старих машин швидкої допомоги, у нових реанімобілях піднятий дах. Це дозволяє лікарю надавати медичну допомогу пацієнтові стоячи.
Окрім того на урочистостях широкому загалу був представлений броньований варіант автомобіля «Land Rover Defender». Він тюнінгований у сумісному проекті ДПСУ з приватним акціонерним товариством НВО «Практика» і є поки що в єдиному екземплярі.

PresentMO_02

– Коли виникла необхідність захисту українських прикордонників від вогню противника, наша компанія запропонувала свої послуги з бронювання вже існуючих автомобілів Держприкордонслужби. Тож даний «Land Rover Defender» є поки що першим і єдиним таким автомобілем. Якщо буде необхідність у бронюванні таких машин як КрАЗ, ВАЗ, УАЗ чи будь-яких інших – ми це зробимо. Сьогодні армія європейських та декількох азіатських країн їздить тільки на броньованих автомобілях, навіть трактори й екскаватори броньовані, – зазначив директор НВО «Практика» Олег Висоцький.
Детальніше про технічні якості броньованого «Land Rover Defender» розповів заступник директора департаменту, – начальник управління інженерного та технічного забезпечення Департаменту матеріально-технічного забезпечення
АДПСУ генерал-майор Віктор Кривий.
– Бронювання включає в себе захист персоналу, а саме – водія й пасажирів. Підлога, двері, бокове й лобове скло, а також дах автомобіля – броньовані. У багажному відділенні є спеціальний люк, який дозволяє у разі необхідності по-одному виконати евакуацію екіпажу. Вогонь по противнику можна вести з середини автомобіля, крізь спеціально відведені для цього круглі віконця. При цьому гази, які виділяються під час стрільби, будуть автоматично відкачуватися з салону системою вентиляції та кондиціювання. Такий клас бронювання збільшив загальну масу авто на 550 кг.
Також під час заходу тією ж компанією «Практика» був представлений перспективний багатоцільовий броньований автомобіль «Козак», який є новітнім зразком вітчизняного виробництва, з бойовими і технічними характеристиками сучасного рівня.

PresentMO_01

– «Козак» ми розробили самі на замовлення Міністерства оборони України ще у 2009 році. До останніх трагічних подій на сході нашої країни не було значної зацікавленості такими авто. «Козак» є аналогом «Hummer». У бойовій обстановці цей бронемобіль може виконувати функції підтримки військ, перевозити вантажі, виконувати завдання швидкої медичної допомоги, автомобіля зв’язку чи штабу. Це універсальний транспортний засіб, – говорить представник НВО «Практика».

ПРИКОРДОННИК
УКРАЇНИ № 25, 4 липня 2014 року

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post РІЧНА ІНФОРМАЦІЯ ЕМІТЕНТА ЦІННИХ ПАПЕРІВ ЗА 2013 РІК
Next post НВО “ПРАКТИКА” ВІДВІДАВ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ А.П. ЯЦЕНЮК