Керівництво НВО «Практика» встановлює ділові зв’язки з Китаєм

Керівництво НВО «Практика» встановлює ділові зв’язки з Китаєм

0 0
Read Time:1 Minute, 33 Second

25 квітня, у Пекіні (КНР), Директор ПрАТ «НВО «Практика», Директор ГС «Ліга оборонних підприємств України» із зовнішніх зв’язків Юлія Висоцька у складі укранської делегації взяла участь у роботі Другого міжнародного форуму «Один пояс, один шлях».

Як відомо, «Один пояс і один шлях» є глобальною ініціативою Уряду Китаю щодо торговельно-економічної, культурної та науково-технологічної співпраці. У рамках ініціативи розбудовується наймасштабніший транспортно-логістичний проект ХХІ століття, який поєднає Китай та країни Західної Європи. У розвиток країн, розташованих уздовж Нового Шовкового шляху, Китай планує до 2020 року інвестувати $800 млрд.

Очільник української делегації, Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, виступаючи на форумі, зазначив, що Україна готова запропонувати вигідні транспортні маршрути своєю територією для сполучення Китаю з країнами Європи, а також налагодити кооперацію між підприємствами України і Китаю, з подальшою реалізацією продукції на ринках ЄС, розвивати співробітництво з модернізації української промисловості та створювати спільні виробничі потужності.

Саме в контексті налагодження зв’язків з підприємствами оборонної галузі Китаю, пані Висоцька, в рамках зібрання провела низку перспективних ділових зустрічей з представниками китайської сторони.

Зокрема, відбулася зустріч з Президентом та членами виконавчої ради Китайської Народної Асоціації Дружби з іноземними державами (CPAFFC)

Асоціація є національною народною організацією, яка займається народною дипломатією Китайської Народної Республіки і має за мету посилення дружніх стосунків між людьмии, розвиток міжнародного співробітництва, збереження миру в усьому світі та сприяння спільному розвитку.

CPAFFC створила 46 китайсько-регіональних або китайсько-національних організацій дружби і встановила відносини дружньої співпраці з майже 500 неурядовими організаціями та установами в 157 країнах світу.

В ході зустрічі Президент Асоціації Лі Сяолін та члени Виконавчої ради організації висловили готовність до подальшого міжнародного співробітництва з Лігою оборонних підприємств України. Було зазначено, що співпраця Ліги та CPAFFC сприятиме встановленню контактів китайських підприємств з підприємствами – учасниками Ліги, що дозволить створювати платформи для їхньої співпраці і досягати результатів, які є взаємовигідними й сприятимуть спільному розвитку.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Керівництво НВО «Практика» налагоджує зв’язки з Королівством Саудівської Аравії
Next post Іноземні військові аташе ознайомилися з продукцією НВО «Практика»