07.10.2014 БІЙЦІ АТО РОЗПОВІЛИ, ЯК БРОНЕТЕХНІКА РЯТУЄ ЇХ ЖИТТЯ

07.10.2014 БІЙЦІ АТО РОЗПОВІЛИ, ЯК БРОНЕТЕХНІКА РЯТУЄ ЇХ ЖИТТЯ

0 0
Read Time:1 Minute, 38 Second

ОФІЦЕРИ ДОБРОВОЛЬЧОГО БАТАЛЬЙОНУ «КИЇВСЬКА РУСЬ» СПІЛЬНО ІЗ ЗАСНОВНИКОМ ТА КЕРІВНИКОМ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ «ПРАКТИКА» ОЛЕГОМ ВИСОЦЬКИМ ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ ЖУРНАЛІСТАМ ВІЙСЬКОВУ ТЕХНІКУ ДЛЯ ЗАДАЧ АТО.

Timchuk03

 

Показ бойових машин пройшов в рамках семінару «Робота журналіста в умовах інформаційної та реальної війни» за участю відомих військових журналістів і бійців АТО.

Олег Висоцький розповів, що на військові рейки його завод перейшов за 1,5 місяці, ще влітку. Першими виробами стали броньовані транспортні машини для прикордонних військ та бійців добровольчих батальйонів.

k02

Бійці АТО нову бронетехніку хвалять: за їх словами, «Практика» рятує життя. Боєць з позивним «Брат», каже: «Коли є вибір, у яку машину сісти, я сідаю в броньовану. Працювали по цим машинам і снайпера. Є відмітини і, я думав, що вони будуть набагато серйозніші. Але скло витримало. Я запитав у кулеметника, який стояв на турелі після першого бою: «Ну як?» Він каже – фарба відлітає, а броня тримає. Тобто витратні матеріали у нас – фарба. Спасибі вам величезне, спасибі колективу. Ви рятуєте життя і даєте нам впевненість».

k05

Як розповіли представники «Практики», люди в машинах захищені з усіх боків, на 360 градусів: від кулі, розриву міни, випадкового осколка.

Олег Висоцький показав журналістам етапи бронювання машини і продемонстрував бійцям новий варіант бронювання «Форда» з особливо високими бортами. За словами бійців, вони на таких машинах, навіть з бортами звичайного рівня, змогли вивезти поранених з-під обстрілу.

Kozakk

Окрему увагу приділили «Козаку» – проекту, розробленому за завданням Міноборони. Його основне завдання – протимінний захист, а не тільки протикульовий.

Про захист людей говорили і представники «Інформаційного опору» Дмитро Тимчук та Юрій Карін. За словами Юрія, «нам (журналістам – прим. ред.) треба ламати стереотипи, через які люди взялися за зброю».

k03

За словами Олега Висоцького, одна тільки «Практика» за місяць може забронювати 50 автомобілів. «Для них (бійців – прим. ред.) це робота. Їхня робота – захищати нас, всіх інших українців. Я можу зробити 50 машин на місяць. У кожній машині по 20 чоловік. Це тисяча чоловік поїхали на роботу. Їх мами, дружини, діти знають, що їх родич поїхав на роботу повністю захищеним», – каже Олег Висоцький.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post НВО “ПРАКТИКА” ВІДВІДАВ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ А.П. ЯЦЕНЮК
Next post КОМАНДУВАЧА НАЦГВАРДІЄЮ ОБСТРІЛЯЛИ В МАШИНІ НВО “ПРАКТИКА”. ПРО ЦЕ ВІН РОЗПОВІВ АРСЕНІЮ ЯЦЕНЮКУ ТА АРСЕНУ АВАКОВУ