Зворотній зв'язок

 • [recaptcha size:compact]

Іноземні військові аташе ознайомилися з продукцією НВО «Практика»

16 травня «Практика» взяла участь в заході, організованому ГС «Ліга оборонних підприємств України» в м. Бровари Київської області, де «Ліга» презентувала свою діяльність членам Київської асоціації військових аташе (КАВА).

Почесні гості та іноземні військові аташе із близько тридцяти країн світу ознайомилися зі зразками продукції вітчизняних приватних підприємств – членів Ліги, які впродовж тривалого часу працюють в інтересах зміцнення обороноздатності нашої держави і по праву займають гідне місце в когорті кращих виробників вітчизняного ОПК.

Відкриваючи презентацію, Генеральний директор «Ліги оборонних підприємств України» Олександр Ясинський привітав присутніх і звернув увагу представників іноземного військово-дипломатичного корпусу на те, до досягнення приватної оборонної промисловості в Україні мають особливу цінність, оскільки техніка, представлена на презентації, пройшла найсерйозніші випробування в умовах реальних бойових дій на Сході нашої держави.

Присутній на заході заступник Генерального директора Укроборонпрому Сергій Омельченко у свою чергою, під час наданого слова наголосив на продуктивній співпраці Ліги і Концерну, зазначивши, що нині державний концерн подолав монополію, і приватні зброярі можуть вільно співпрацювати із будь-якими іноземними замовниками.

Дякуючи організаторам презентації за запрошення, президент Київської асоціації військових аташе полковник Норберт Гес (Німеччина) від імені усіх членів асоціації запевнив, що усі присутні аташе готові до співпраці з Лігою, та надзвичайно зацікавлені в ознайомленні з продукцією, представленою компаніями – учасниками обєднання.

І справді, оглядаючи озброєння, військової техніку та спорядження, які були презентовані підприємствами Ліги, військові дипломати проявили неабиякий інтерес до побаченого і були приємно вражені здобутками українських приватних зброярів.

НВО «Практика» продемонструвало поважним гостям новітню військову техніку власного виробництва: спеціальний броньований навантажувач на базі вантажівки МАЗ та новий легкий броньований автомобіль з незалежною підвіскою – «Козак-2М». Також для огляду було надано взірці стріляного кулетривкого скла, що виробляється на «Практиці».

У підсумку захід став чудовим майданчиком для налагодження перспективних ділових контактів між вітчизняним приватним бізнесом, об’єднаним під егідою Ліги і військовиками збройних сил країн світу, які мають військово-дипломатичні представництва в Україні.

25 квітня, у Пекіні (КНР), Директор ПрАТ «НВО «Практика», Директор ГС «Ліга оборонних підприємств України» із зовнішніх зв’язків Юлія Висоцька у складі укранської делегації взяла участь у роботі Другого міжнародного форуму «Один пояс, один шлях».

Як відомо, «Один пояс і один шлях» є глобальною ініціативою Уряду Китаю щодо торговельно-економічної, культурної та науково-технологічної співпраці. У рамках ініціативи розбудовується наймасштабніший транспортно-логістичний проект ХХІ століття, який поєднає Китай та країни Західної Європи. У розвиток країн, розташованих уздовж Нового Шовкового шляху, Китай планує до 2020 року інвестувати $800 млрд.

Очільник української делегації, Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, виступаючи на форумі, зазначив, що Україна готова запропонувати вигідні транспортні маршрути своєю територією для сполучення Китаю з країнами Європи, а також налагодити кооперацію між підприємствами України і Китаю, з подальшою реалізацією продукції на ринках ЄС, розвивати співробітництво з модернізації української промисловості та створювати спільні виробничі потужності.

Саме в контексті налагодження зв’язків з підприємствами оборонної галузі Китаю, пані Висоцька, в рамках зібрання провела низку перспективних ділових зустрічей з представниками китайської сторони.

Зокрема, відбулася зустріч з Президентом та членами виконавчої ради Китайської Народної Асоціації Дружби з іноземними державами (CPAFFC)

Асоціація є національною народною організацією, яка займається народною дипломатією Китайської Народної Республіки і має за мету посилення дружніх стосунків між людьмии, розвиток міжнародного співробітництва, збереження миру в усьому світі та сприяння спільному розвитку.

CPAFFC створила 46 китайсько-регіональних або китайсько-національних організацій дружби і встановила відносини дружньої співпраці з майже 500 неурядовими організаціями та установами в 157 країнах світу.

В ході зустрічі Президент Асоціації Лі Сяолін та члени Виконавчої ради організації висловили готовність до подальшого міжнародного співробітництва з Лігою оборонних підприємств України. Було зазначено, що співпраця Ліги та CPAFFC сприятиме встановленню контактів китайських підприємств з підприємствами – учасниками Ліги, що дозволить створювати платформи для їхньої співпраці і досягати результатів, які є взаємовигідними й сприятимуть спільному розвитку.

Останнім часом Україна та Королівство Саудівської Аравії дедалі більше поглиблюють співпрацю в різних галузях економіки. Зростання обсягів двосторонньої торгівлі, розширення інвестиційного співробітництва, створення спільних підприємств – все це реалії нинішніх двосторонніх відносин двох країн.

Для прикладу, в аграрному секторі за результатами січня-вересня минулого року український експорт до ринку Королівства становив $362,9 млн та збільшився майже на 17%, порівняно з аналогічним періодом попереднього року.

Одним з найбільш знакових прикладів взаємовигідної співпраці бізнесів обох країн стало укладення, восени минулого року, угоди з купівлі-продажу більшості сільськогосподарських активів агрохолдину «Мрія». Під час підписання угоди, новий власник «Мрії» – компанія SALIC UK Ltd заявила про свій намір інвестувати значні кошти в нове обладнання, інфраструктуру, агротехнології та консолідацію земельного банку.

Не менш привабливими є обриси співпраці України та КСА в оборонній галузі. Королівство має майже двохсот тисячні збройні сили і традиційно входить у десятку перших країн світу за обсягами їх фінансування.

І хоча основним постачальником зброї для королівства традиційно є Сполучені Штати, однак на сьогодні значна частина озброєння та військової техніки, якими раніше було оснащено підрозділи королівського війська, фізично та морально застаріли й потребують заміни.

З цією метою в країні почали налагоджувати виробництво власної оборонної продукції. При цьому, керівництво оборонного сектору держави все прискіпливіше приглядається до напрацювань українських зброярів, значний досвід яких, набутий упродовж останніх років в умовах збройного конфлікту на сході країни, насправді важко не помітити й залишити без уваги.

У цьому контексті, упродовж 21 – 22 квітня поточного року, королівство відвідали Голова Ради Директорів ПрАТ «НВО «Практика», Голова правління ГС «Ліга оборонних підприємств України» Олег Висоцький та Директор ПрАТ «НВО «Практика», Директор ГС «Ліга оборонних підприємств України» із зовнішніх зв’язків Юлія Висоцька. В рамках візиту відбулися ділові зустрічі із зацікавленими колами саудівської сторони, проведені перемовини з Надзвичайним і Повноважним Послом України у Саудівській Аравії паном Вадимом Вахрушевим.

За підсумками візиту, Голова правління Ліги відзначив, що потенційних партнерів з аравійського королівства цікавить співробітництво за різними напрямками оборонної галузі, особливий інтерес вони проявляють до створення спільних українсько-саудівських підприємств, зорієнтованих на виготовлення сучасних зразків озброєння і військової техніки.

Також Олег Висоцький наголосив, що перспективи співпраці підприємств-учасників Ліги з Саудівською Аравією можуть виявитися насправді взаємовигідними, тож пошук точок дотику у ведені бізнесу з цією арабською державою триватиме й надалі.

23 квітня 2019 року Приватне акціонерне товариство «НВО «ПРАКТИКА» розмістило на своєму сайті «Повідомлення про структуру власності з ЕЦП» (електронним цифровим підписом), з яким вільно можуть ознайомитись усі бажаючі. Для цього достатньо натиснути на посилання для скачування прямо під цим текстом і відкрити запропонований файл з повідомленням про структуру власності (архівований файл записано у форматі *.pdf, розмір файлу 0,200 Mb).

Повідомлення про структуру з ЕЦП

23 квітня 2019 року Приватне акціонерне товариство «НВО «ПРАКТИКА» розмістило на своєму сайті «Повідомлення про структуру власності для відкритого перегляду», з яким вільно можуть ознайомитись усі бажаючі. Для цього достатньо натиснути на посилання для скачування прямо під цим текстом і відкрити запропонований файл з повідомленням про структуру власності (файл записано у форматі *.pdf, розмір файлу 0,209 Mb).

Повідомлення про структуру власності

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Завтра у підрозділи надійдуть бронеавтомобілі «Козак 2» та вантажівки підвищеної прохідності.

Відповідні фото оприлюднив в себе на сторінці у Facebook радник Президента України та Міністра оборони – Юрій Бірюков.

Козаки для Збройних Сил України Фото: Юрій Бірюков

В коментарях він розказав, що бронеавтомобілі «Козак 2» надійдуть у 13-й окремий десантно-штурмовий батальйон 95-ї бригади. Про кількість одиниць наразі не відомо, проте на фото вдалось нарахувати понад два десятки цих бойових машин.

Нагадаємо, що Державний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки наприкінці лютого здійснював випробування броньованого автомобіля “Козак-2М1”, а минулого тижня Командування Десантно-штурмових військ повідомило, що десантниками проводяться випробування броньованого автомобіля «Козак-2» на полігоні в Житомирській області.

Виготовляються ці бронеавтомобілі підприємством НВО «Практика», раніше до Збройних Сил України вже надходили бронеавтомобілі «Козак-2» їх виробництва та негативних відгуків по ним у військах не траплялось.

 

На загальновійськовому полігоні під Житомиром, пройшли випробування броньованого автомобіля «Козак-2», який невдовзі має надійти на озброєння до підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Виробником автомобіля є столичне підприємство НВО “Практика” — член “Ліги оборонних підприємств України”.

Про це повідомила прес-служба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Даний броньований позашляховик випробовувався бездоріжжям, доланням водної перешкоди та надійністю балістичного захисту – обстрілом зі стрілецької зброї.

За випробуваннями спостерігали командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський, командири батальйонів, дивізіонів та їх заступники з військових частин ДШВ, а також представники одного із вітчизняних підприємств.

Розпочалися випробування на танкодромній смузі перешкод, де на бездоріжжі перевірялася надійність та експлуатація бронеавтомобіля в складних умовах місцевості.

Після цього, на танковому вогневому містечку, воїнами-десантниками була практично перевірена броня та захисне скло бронеавтомобіля «Козак-2». Зокрема, військовослужбовці вели по машині вогонь з автоматів, снайперської гвинтівки та кулемету Калашникова з різних відстаней. Результат – позитивний.

Командувач ДШВ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський відзначив, що даний зразок бойової техніки зарекомендував себе як надійний броньований автомобіль з високою прохідністю.
Своєю чергою, командири батальйонів та дивізіонів військових частин Десантно-штурмових військ мали змогу оцінити переваги даного бронеавтомобіля, його прохідність, балістичний захист тощо.

В цей же час, на полігоні проводяться державні випробування новітньої вітчизняної бойової броньованої машини «Козак-2М1». Даний зразок сучасної техніки також був перевірений полігонним бездоріжжям, зручністю веденням з нього вогню військовослужбовцями (кулеметником та десантом).

Після закінчення державних випробувань, «Козак-2М1» також можливо в подальшому надійде до підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Practika. Fire-proof equipment

Practika. Bank Equpment

27-30 листопада у місті Крачі (Пакістан) відбулася 10-а Міжнародна виставка і семінар з оборони (International Defence Exhibition and Seminar) IDEAS-2018. IDEAS вважається однією з провідних оборонних виставок та проходить раз у два роки. Форум – один із найбільших у Південноазійському регіоні, який на сьогодні відкриває значні перспективи для України у сфері розвитку військово-технічного співробітництва.

Тематика виставки охоплює озброєння сухопутних військ, засоби протиповітряної оборони (ППО), радіоелектронної боротьби (РЕБ) і зв’язку, бронетанкову техніку,  артилерійські системи та іншу військову

техніку і озброєння — починаючи від обладнання, що використовується в країнах третього світу, до найскладніших технологій із Заходу.

Продукцію НВО «Практика» було представлено макетами броньованих автомобілів «Козак-2», «Козак-2М», «Козак-5», модернізованого БТР-60 та броньованого КрАЗ «Фортеця на колесах». Саму ж експозицію «Практики» було розміщено на загальному стенді ДК «Укроборонпром».

Підсумовуючи значення IDEAS-2018 для України та Пакістану Перший заступник секретаря РНБОУ Олег Гладковський наголосив, що дві країни вийшли на якісно новий рівень співпраці. Ідеться про взаємну інтеграцію технологій та організацію спільних проектів у сфері ОПК. Міністр оборонної промисловості Пакистану підтвердив стратегічний рівень партнерства з Україною у розвитку ОПК.

На фото – Директор НВО «Практика» пані Юлія Висоцька біля експозиції НВО «Практика».

1

Автомобіль-автокран середнього класу вантажопідйомності (від 10 до 25 т.) призначений для роботи на будівельних майданчиках, де є потреба у піднятті важких предметів на обмеженому просторі.

 

Автокрани середнього класу має порівняно компактні розміри і в той же час їх вантажопідйомності досить для виконання базових операцій. Такі автокрани незамінні при проведенні будівельних робіт на тісних майданчиках і в міських умовах.

 

Система управління крановими операціями електрогідравлічна з гідророзподілювачем типу LUDV, що дозволяє поєднувати всі кранові операції (підйом / опускання вантажу, підйом / опускання стріли, висування / втягування секцій стріли) і працювати в широкому діапазоні швидкостей з високою точністю їх регулювання.

2

Лісовоз з краном-маніпулятором призначений для збору, завантаження і транспортування колод і та інших круглих лісоматеріалів, а так само для виконання вантажно-розвантажувальних робіт, операцій сортування і складування при сортиментної заготівлі деревини.

Відмінною особливістю маніпулятора є використання литої конструкції основи і нижньої частини стійки, що забезпечує підвищений запас міцності.

 

Лісовоз комплектується гідравлічним розподільником, який дозволяє точно і плавно одночасно виконувати декілька операцій.

3

Автомобіль із краноманіпуляторной установкою, призначений для навантаження, розвантаження та транспортування металевих відходів (брухту). Використання краноманіпуляторної установки виключає необхідність утримання бригади вантажників і стропальників, з цією роботою справляється водій-оператор в одній особі.

 

Конструкція базового автомобіля піддається таким змінам:

Автомобіль із краноманіпуляторной установкою, призначений для навантаження, розвантаження та транспортування металевих відходів (брухту). Використання краноманіпуляторної установки виключає необхідність утримання бригади вантажників і стропальників, з цією роботою справляється водій-оператор в одній особі.

 

Конструкція базового автомобіля піддається таким змінам:

 

Автомобіль із краноманіпуляторной установкою, призначений для навантаження, розвантаження та транспортування металевих відходів (брухту). Використання краноманіпуляторної установки виключає необхідність утримання бригади вантажників і стропальників, з цією роботою справляється водій-оператор в одній особі.

 

Конструкція базового автомобіля піддається таким змінам:

Автомобіль із краноманіпуляторной установкою, призначений для навантаження, розвантаження та транспортування металевих відходів (брухту). Використання краноманіпуляторної установки виключає необхідність утримання бригади вантажників і стропальників, з цією роботою справляється водій-оператор в одній особі.

 

Конструкція базового автомобіля піддається таким змінам:

 
Призначення:
Охорона особливо важливих об’єктів – атомних електростанцій, залізничних колій, мостів, аеродромів та інших стратегічних об’єктів.

Опис:

 • стіни із легованої сталі
 • тепло- та звукоізоляція
 • гумова гідроізоляція та утеплення підлоги
 • захистні  багатошарові стекла власного виробництва «НВО «Практика» із полікарбонатною протиосколковою плівкою з внутрішньої сторони
 • спеціальні рамки вікон, що дають можливість швидкої заміни скла
 • світломаскуючи шторки на вікнах
 • меблі (стіл, стільці, шафа для одягу)
 • приточно-витяжна вентиляція
 • система витягу газів
 • система обігріву
 • електросистема з автономним генератором
 • внутрішнє освітлення із декількома режимами освітленості
 • зовнішні прожектори направленої дії
 • сирена із гучномовцем
 • система радіозв’язку
 • поворотний модуль для спостереження по периметру
 • люк для екстреної евакуації
 • бомбосховище
 • захист від блискавки
 • монтажні скоби на даху
 • бетонні фундаментні плити для вирівнювання

 

форум_10_10_18_05

ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання „Практика“»  представило три нові зразки військової техніки на ХV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека-2018. Про це 10 жовтня ц.р в інтерв’ю інформаційному агентству «Оборонно-промисловий кур’єр» повідомила Директор ПрАТ “Науково-виробниче об’єднання “ПРАКТИКА” Юлія Висоцька.

«Серед екземплярів є машина «Козак-2М», який особливим у своєму класі, тому що виготовлений на незалежній підвісці. Ця машина розроблена нами для використання силами спеціальних операцій , військово-десантними підрозділами. «Козак-2М»розроблялась спільно з бойовими офіцерами Сил спеціальних операцій», — поінформувала вона.

Також Ю. Висоцька додала, що компанія «Практика» представила глибоку модернізацію БТР-60. На БТР-60 було замінено корпус, двигун та ще низку основних компонентів. Машина виготовлена для виконання різноманітних задач від медичних операцій до командних задач та бойової підтримки.

«Виходячи з того, що «Козак-2М» пройшов усі випробування, ми сподіваємося, що саме ця машина через високу потребу та зацікавленість від майбутніх користувачів, буде закуплена в наступному році», — заявила директор з розвитку та міжнародних зв’язків ПрАТ “Науково-виробниче об’єднання “ПРАКТИКА”.

«БТР-60 та БТР «Отаман» були створені на підставі спільних рішень з Міністерством оборони і ми сподіваємося, що після проходження відповідних випробувань вони також будуть закуплені. ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання „Практика“» може випускати від 100 автомобілів на рік», — підсумувала співбесідниця.

форум_10_10_18_07 форум_10_10_18_06 форум_10_10_18_17 форум_10_10_18_16 форум_10_10_18_13 форум_10_10_18_12 форум_10_10_18_11 форум_10_10_18_08