Зворотній зв'язок

  • [recaptcha size:compact]

ДВЕРІ БАНКІВСЬКІ

Призначення

Призначені для депозитарію, сховища цінностей, архівів та інших приміщень, в яких діє обмежений доступ і режим суворої таємниці.

Конструкція

Двері представляють собою блок, підготовлений до монтажу в монолітне чи модульне сховище, яке складається з:

–    рами (дверної коробки), яка закріплюється в стінному отворі
–    зовнішні броньовані двері
–    внутрішні двері з решітками які відкриваються в середину

Завдяки  конструктивним властивостям броньовані банківські двері мають спеціальний захистом проти спроб проникнення в приміщення шляхом механічної дії.

Якісні захисні властивості забезпечуються внутрішнім композитним заповненням двері, в тому числі просторовим армуванням і міцним бетоном. Суцільні двері кріпляться до основної рами за допомогою зовнішніх шарнірних завіс власного виробництва.

Замикання

Броньовані двері
Замикання дверей  здійснюється за допомогою ригельного механізму, який включає в себе 10 рухливих ригелів (шість горизонтальних і по два ригелі вверх і вниз) діаметром 40мм. Привід ригелів здійснюється системою важелів центрального механізму замикання за допомогою обертаючого колеса.
Ригель зі сторони вертикальних завіс (петель), виконаний виступом по всій висоті полотна дверей. Пристрій, рухливі ригелі, блокуються двома, не зв’язані між собою замками підвищеної таємниці, фірми “Mauer”. Кожний замок комплектується двома ключами.

Решіткові двері
Решіткові двері мають сувальдний замок підвищеної таємниці (AZBE (Іспанія) BKS (Німеччина)), які закриваються як ззовні так і з середини

Додаткові послуги

Заміна старих дверей діючих сховищ  на двері сертифіковані відповідно ДСТУ EN 1143-1:2014 без порушень діючих отворів.