Зворотній зв'язок

  • [recaptcha size:compact]

ЗБЕРІГАННЯ КОРПОРАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ У ВОГНЕТРИВКИХ СЕЙФАХ

Незважаючи на те, що ми дуже залежні від комп’ютерів, де зберігається вся наша документація, цифрова копія це не одне і те ж, що паперовий віддрукований документ. Деякі компанії організують електронний документообіг, щоб заощадити гроші, але найбільш важливі документи не можуть бути поміщені на електронні носії для безпечного зберігання. Адже навіть у закордонному і вітчизняному кіно хакери-зломщики електронних мереж все частіше зазіхають на збереження найважливішої корпоративної інформації.

Крім того, вогнетривкий сейф для документів є найкращим способом зберігати важливі документи окремо, щоб вони не отримали пошкодження в результаті пожежі.

Корпоративні документи, такі як статут, накази, протоколи засідань керівництва, бухгалтерська документація або ж особисті документи, наприклад, свідоцтва про народження, про шлюб, ліцензії, заповіти й інші папери часто зберігаються у ящику столу або в шафі в папці, і мають дуже слабку захист. Вогнетривкий сейф для документів дозволяє зберігати важливі папери в добре захищеному місці, так що ви можете уберегти їх від вогню.

Власникам бізнесу, які тримають свої важливі документи на увазі, варто подумати про їх безпечному зберіганні в сейфі. Визначення переліку папок, які необхідно зберегти в безпеці не повинно бути грою в здогади, коли у вас є відповідне обладнання, зберігати під надійним захистом справи, відомості на видачу зарплати і особисті папки, відповідає правилам хорошого тону у бізнесі. Деякі компанії дуже сподіваються на те, що нічого страшного не трапиться, і не витрачають багато часу на підготовку до таких надзвичайних подій, як пожежа.

Спроби відновити оригінали документів звичайно забирають багато часу та коштів. Дуже часто потрібно надати завірену копію оригінального документа, але якщо він був загублений, що ви зможете зробити? Деякі документи більш значимі, ніж інші, але в епоху цифрових технологій, коли все навколо рухається з неймовірною швидкістю, багато людей забувають про те, що у них є щось матеріальне, поки не стає занадто пізно.

Вогнестійкі сейфи
призначені для того, щоб витримувати температуру до певної температури протягом певної кількості часу. Якщо станеться нещасний випадок, ваші важливі документи будуть у безпеці. Страхові компанії часто надають знижки для людей, які приймають додаткові заходи, щоб і убезпечити свої цінності від можливих надзвичайних подій.

Вогнетривкі сейфи зазвичай поглиблюються в підлогу або закріплюються таким чином, щоб їх неможливо було пересунути або забрати. Вони, як правило, встановлені в безпечному місці, і якщо виникає пожежа, вогонь не зможе до них добратися і важливі документи будуть у безпеці. Якщо вогонь все ж таки прорветься, вони достатньо міцні, щоб зберегти вміст в безпеці.

Багато хто з цих сейфів мають вигляд архівної шафи, тому знайти важливі документи буде не важко. Навіть якщо ви не ведете власний бізнес, зберігання документів в захищеному місці розумно з точки зору того, щоб уберегти їх від вогню й інших небезпек.

Ви не можете передбачити, що буде завтра. Ви повинні бути готові до всього! Якщо у вас у вашому домі чи офісі встановлений вогнетривкий сейф для документів, у вас буде на один привід для занепокоєння менше. Нещасні випадки відбуваються постійно, тому завбачливий людина завжди хоче переконатися, що його важливі документи знаходяться безпеки, ось чому вам потрібен вогнетривкий сейф.

Сьогодні існує ряд компаній, які спеціалізуються на виробництві сейфів, які можуть вам допомогти, якщо вам буде потрібно вогнетривкий сейф для документів, включаючи продаж, встановлення та обслуговування. Кращою компанією на Україні є НВО “Практика“, так як має багаторічний досвід і виробничими потужностями для виготовленнявогнетривких сейфів найвищої якості.