Зворотній зв'язок

  • [recaptcha size:compact]

ВИРОБНИЦТВО КУЛЕНЕПРОБИВНИХ БРОНЬОВАНИХ АВТОМОБІЛІВ

Зазвичай в броньованому інкасаторському автомобілі весь відсік для пасажирів захищений бронею з легких матеріалів, які не пропускають кулі пістолетів та автоматів.

Використовуються два види броні, прозора і непрозора. Прозора броня використовується для вікон і складається з щільно прилеглих шарів захисного скла, а також внутрішнього щита з еластичного (пружного) полікарбонату. Цей багатошаровий матеріал схожий на той, що використовується в навісах для військових літаків. Така технологія гарантує, що скло не розіб’ється вщент при ударі, а візьме на себе силу предмета що летить, і відіб’є цей предмет у зворотному напрямку.

Прозора броня дає відмінний захист від предметів що летять або фізичного впливу. Вона відповідає, або навіть перевершує вимоги ГОСТів за якістю збірки і експлуатації. Броня може бути виготовлена в плоскому або вигнутому вигляді без втрати рівня видимості і підходить для різних способів застосування.

Непрозора броня використовується для решти корпусу транспортного засобу і складається з декількох протиударних матеріалів, включаючи нейлон, скловолокно, кевлар, суперміцну сталь і композитні матеріали.

Композитні матеріали – це складні багатошарові матеріали, які легше, але в десять разів міцніше, ніж сталь. Вони призначені для пом’якшення ударної сили снаряду, що летить.

Протиударна сталь, протиударний нейлон і спеціальні вставки для коліс, що дозволяють їхати з пробитими шинами, завершують комплектацію бронювання автомобілю.