Зворотній зв'язок

  • [recaptcha size:compact]

БРОНЬОВАНІ КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ФІНАНСОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

На жаль, в сучасному світі існує дуже багато негативних сторін життя, від яких ми повинні вберегти себе, а також організації, в яких ми працюємо: починаючи від крадіжки документів до захоплення заручників, тероризму, збройних пограбувань банків, а також крадіжки інформації, грошових коштів і навіть частин персонального стилю фірми.

Закон дійсно строгий, якщо мова заходить як про захист від крадіжки складових індивідуального стилю організації, так і про необхідність суворо зберігати всю цінну корпоративну фінансову інформацію.

Тому й були розроблені деякы броньовані конструкціі, наприклад, такі як  банківські сейфові двері. Такий варіант відмінно підходить для захисту великого обсягу паперів та устаткування, коли все приміщення перетворюється в один великий сейф – монолітне сховище цінностей.

Різні установи, наприклад, школи, склади, промислові будівлі, компанії, банки та поштові відділення оснащені укріпленими кімнатами з сейфовимі банківськими дверима для захисту різних цінностей від злодійства.

Іншими видами банківського обладнання, яке поставляється для фінансових організацій, є куленепробивні вікна і скла. Унікальні рішення, такі, як монолітне або модульне банківське сховище, розроблені висококваліфікованими інженерами, проектуються і виготовляються за індивідуальним замовленням, щоб задовольнити різноманітні потреби фінансових організацій, зокрема, банків.

Депозитні ячейки, призначені спеціально для фінансових установ, також спроектовані інженерами-професіоналами, які мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи.

Вогнетривкі сейфи для документів провадиться згідно з потребами фінансових установ і бувають різних розмірів. Вони застосовуються не тільки з метою захисту від стихійних лих, але і для захисту конфіденційних цінних паперів і документів від сторонніх очей, крадіжки і т.д.

На випадок раптового спалаху пропонуються різні моделі вогнетривких сейфів, які можуть витримати дію дуже високих температур: до 927 градусів за Цельсієм або 1700 градусів за Фаренгейтом.

Що змушує вашу компанію працювати? Співробітники, безсумнівно, тому що без робочих бджіл, які виконують різні дії, не буде вчинено жодної операції – таким чином, безпеку працівників має ключове значення. Вогнетривкі двері можуть захистити ваших працівників від полум’я полум’я, їх перевага – це легкість використання та простий механізм, можливість експлуатації навіть у випадку відключення електроенергії, що нерідко буває в надзвичайній ситуації.