Зворотній зв'язок

  • [recaptcha size:compact]

«Пратика» взяла участь у міжнародній виставці IDEAS-2018

27-30 листопада у місті Крачі (Пакістан) відбулася 10-а Міжнародна виставка і семінар з оборони (International Defence Exhibition and Seminar) IDEAS-2018. IDEAS вважається однією з провідних оборонних виставок та проходить раз у два роки. Форум – один із найбільших у Південноазійському регіоні, який на сьогодні відкриває значні перспективи для України у сфері розвитку військово-технічного співробітництва.

Тематика виставки охоплює озброєння сухопутних військ, засоби протиповітряної оборони (ППО), радіоелектронної боротьби (РЕБ) і зв’язку, бронетанкову техніку,  артилерійські системи та іншу військову

техніку і озброєння — починаючи від обладнання, що використовується в країнах третього світу, до найскладніших технологій із Заходу.

Продукцію НВО «Практика» було представлено макетами броньованих автомобілів «Козак-2», «Козак-2М», «Козак-5», модернізованого БТР-60 та броньованого КрАЗ «Фортеця на колесах». Саму ж експозицію «Практики» було розміщено на загальному стенді ДК «Укроборонпром».

Підсумовуючи значення IDEAS-2018 для України та Пакістану Перший заступник секретаря РНБОУ Олег Гладковський наголосив, що дві країни вийшли на якісно новий рівень співпраці. Ідеться про взаємну інтеграцію технологій та організацію спільних проектів у сфері ОПК. Міністр оборонної промисловості Пакистану підтвердив стратегічний рівень партнерства з Україною у розвитку ОПК.

На фото – Директор НВО «Практика» пані Юлія Висоцька біля експозиції НВО «Практика».