Зворотній зв'язок

  • [recaptcha size:compact]

«Практика» взяла участь у виставці Defence Services Asia 2018

Malaysia_0562

Міжнародна виставка Defence Services Asia (DSA), яка проходила цього року у місті в Куала-Лумпур (Малайзія) з 16 по 19 квітня – один із найбільших в Азії форумів озброєння та військової техніки. DSA проводиться під егідою Міністерства оборони Малайзії.

Malaysia_5953

Тематика виставки охоплює озброєння сухопутних військ, засоби протиповітряної оборони (ППО), радіоелектронної боротьби (РЕБ) і зв’язку, авіаційну техніку, озброєння берегової охорони, бронетанкову техніку і артилерійські системи, військово-морську техніку та озброєння.

Продукцію НВО «Практика» було представлено макетами броньованих автомобілів «Козак-2М», «Козак-5» та модернізованого БТР-60. Саму ж експозицію «Практики» було розміщено на загальному стенді ДК «Укроборонпром».

Під час виставки відбулася зустріч Генерального директора ДК “Укроборонпром” Павла Букіна з командувачем сухопутними військами Малайзії генералом Tan Sri Dato Sri Zulkiple Bin Hj Kassim, з яким було обговорено можливість постачання до цієї країни бойових машин 4х4 українського виробництва. Також Сторони наголосили на необхідності активізувати діяльність двостороннього комітету з ВТС.

Malaysia_5738

Malaysia_5705Malaysia_5950Malaysia_5967