Зворотній зв'язок

  • [recaptcha size:compact]

НВО “ПРАКТИКА” ВІДВІДАВ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ А.П. ЯЦЕНЮК

Броньовану техніку фахівці НВО “Практика” виготовили на базі вантажних автомобілів ГАЗ-66, ЗІЛ-131 і вітчизнянихКрАЗів. На шасі ГАЗ-66 був виготовлений медичний евакуаційний автомобіль. В залежності від необхідності машинаможе транспортувати від 4 тяжкопоранених до 8 легко поранених військовослужбовців . Автомобіль оснащенийзоною для надання медичної допомоги, газовою системою, мінімально необхідною кількістю медичних приладів, серед яких – дефібрилятор “, – йдеться в повідомленні.Yatsenuk01

За словами представника НВО “Практика” Сергія Вілкова, основне завдання цієї машини – вивезення з поля бою поранених бійців і доставка їх в польовий госпіталь. Автомобіль має бронезахист такого ступеню, що гарантує безпекувід пострілу з автомата Калашникова впритул. Днище капсули” кабіни для транспортування поранених – тежброньоване, і захищає військовослужбовців від наслідків вибуху під автомобілем. Всі життєвоважливі вузли і агрегати автомобіля – кабіна водія, акумулятор, паливні баки та ресивери також захищені бронею.

На базі двох вітчизняних автомобілів КрАЗ фахівці НВО виготовили автомобілі для перевезення військовослужбовців.Кожен з автомобілів може взяти на борт 23 бійця і безпечно доставити їх до місця виконання бойових завдань.Вантажівки мають клас бронезахисту, який дозволяє захистити бійців від куль калібру 7,62 мм і осколків.

Yatsenuk02

В асортименті продукції НВО “Практика” представлено навіть мобільну польову операційну, захищену бронею.

Арсеній Яценюк, який відвідав виробничі потужності НВО “Практика”, зазначив, що в зону АТО прямує техніка, частина якої замовлена Нацгвардією і оплачена з держбюджету, ще частину оплатили народні депутати України.