Зворотній зв'язок

  • [recaptcha size:compact]

НВО «ПРАКТИКА» НА ВИСТАВЦІ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2015»

Стенд науково-виробничого об’єднання «Практика» на виставці «Зброя та безпека-2015», як звичайно, був одним знайпотужніших в сегменті бронеавтомобілів і броньованих засобів захисту.

Так, на стенді були представлено бронеавтомобілі «Козак-2» розроблено й вироблено у 2014 і 2015 році. «Козак-2» (2014 року) на базі шасі IVECO Eurocargo 4 × 4 виставлявся в модифікації санітарного автомобіля, який може використовуватися для евакуації поранених з переднього краю бойових дій. У цьому йому допомагають кліренс в 35 см, запас ходу в 1000 км., V-подібне днище з протимінної захистом, протимінні сидіння, відкидна апарель в задній частині і повне бронювання корпусу.

Для бронеавтомобіля «Козак-2» (2015) використовується те ж саме шасі IVECO Eurocargo, але представлено його було в більш «бойовий» модифікації, оснащеної поворотною вежею під кулемети калібру 7,62 \ 12,7, таранним бампером, бійницями в склінні і по бортах і можливістю перевозити до 11 бійців у повному бойовому спорядженні.Крім бронеавтомобілів, стенд НВО «Практика» також продемонстрував широкий спектр броньованих конструкцій і компонентів (бронелисти, бронескло, протимінні сидіння), використовувані не тільки у виробництві «Козака-2», але й для статичних споруд типу броньованого штабного модуля і броньованого блокпоста, які також були експоновані на стенді.