Зворотній зв'язок

  • [recaptcha size:compact]

11 ТРАВНЯ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПЕТРО ПОРОШЕНКО ВІДВІДАВ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР «ДЕСНА»

11 ТРАВНЯ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПЕТРО ПОРОШЕНКО ВІДВІДАВ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ «ДЕСНА» В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Den-pogranichnika00

Президент Петро Порошенко відвідав 169 навчальний центр Сухопутних військ Збройних сил “Десна” (Чернігівськаобласть), де Главі держави було продемонстровано бойову техніку, високоточну зброю, протитанкові ракетні комплекси і керовані ракети.

Продукцію НВО «Практика» було представлено броньованими автомобілями «КозакІІ», зі встановленою на нихсучасною високоточною зброєю.

Den-pogranichnika02

Як передає прес-служба Президента Порошенка, всю бойову техніку вироблено на українських підприємствах. «Українська перемога здобувається не лише на передовій, але і в тилу руками професіоналів, які цілодобово, фактично в три зміни, виробляють зброю для української армії», – сказав Порошенко.

Den-pogranichnika04

Президент також повідомив, що під час перемир’я в Донбасі українська армія намагається провести переозброєннявійськ. При цьому президент зазначив, що бійці українських Збройних сил матимуть чим зустріти ворога.

Den-pogranichnika03