Зворотній зв'язок

  • [recaptcha size:compact]

ДОДАТКОВИЙ ЗАХИСТ ДЛЯ БРОНЕТРАНСПОРТЕРІВ

Призначення:

Модернізація бронетранспортерів сімейства БТР-70/80 для приведення деяких частин їх захисту у відповідність до су­часних бойових вимог полягає у заміні штат­ного скління ві­кон­ними модулями з кулетривким склом та вста­новленні антикумулятивних екранів.

Опис:

Віконний бронемодуль являє собою кулетривке скло у спе­ціальній рамці з бронесталі. Рамка є повністю гермети­зо­ваною, що виключає затікання дощу всередину і має мож­ливість швидкого демонтажу для термінової заміни скла. Кулетривке скло може опційно оснащуватися системою пі­ді­гріву.

Антикумулятивні екрани являють собою металеві решітки, що встановлено на певній відстані від броні транспортного засобу, і призначено для затримки кумулятивних снарядів. При попаданні РПГ-снаряду в решітку він вибухає безпо­се­редньо на його поверхні, тобто на відстані від броні, завдяки чому ушкодження броньового захисту мінімі­зу­ються. Анти­кумулятивні решітки кріпляться болтовими з’єднаннями, на які не впливають вібрації машини під час руху. В разі не­обхід­ності, решітки можуть бути легко демонтовані.