Обратная связь

  • [recaptcha size:compact]

Делегація Міністерства оборони Індонезії здійснила візит на НВО «Практика»

4 вересня 2020 року делегація Міністерства оборони Республіки Індонезія здійснила робочий візит на «Науково-виробниче об’єднання «Практика» та ознайомилася із виробничими потужностями підприємства та останніми розробками військової техніки.

Делегацію очолювали Віце-маршал повітряних сил Головного управління сил оборони Міністерства оборони Індонезії Ніколасом Понанг Джавото і високоповажний Посол Республіки Індонезія в Україні Проф. Др. Юдді Кріснанді.

Індонезійські партнери високо оцінили якість виробничих потужностей НПО «Практика» та технічні характеристики бронеавтомобіля «Козак-2М».

    

14 серпня 2019 року, Рішенням Уряду нашому підприємству надано повноваження на право здійснення експорту товарів військового призначення власного виробництва та імпорту товарів військового призначення для потреб власного виробництва за визначеними позиціями списку товарів військового призначення, міжнародні передачі яких підлягають державному контролю.

Отримання  ПрАТ «НВО «Практика» права на здійснення експортно-імпортних операцій є надзвичайно важливим кроком вперед на шляху послідовної реалізації державної політики щодо лібералізації умов торгівлі оборонною продукцією на зовнішньому ринку.

Керівництво підприємства висловлює впевненість, що надані повноваження сприятимуть подальшому розвитку з метою укріплення обороноздатності нашої держави.

Свої вітання на адресу підприємства надіслало керівництво ДК «Укроборонпром», давнього партнера ПрАТ «НВО «Практика». У листі державного концерну, зокрема зазначається: «Щиро вітаємо наших ділових партнерів і добрих друзів із «Практики» з отриманням права експортувати власну продукцію військового призначення. Набуття статусу спецекспортера є визнанням заслуг Вашої компанії перед країною. Впевнені, що і надалі будемо разом створювати сучасні інноваційні проекти. Аби захищати нашу країну і гартувати її національну безпеку. Щиро, Укроборонпром».

 

16 травня «Практика» взяла участь в заході, організованому ГС «Ліга оборонних підприємств України» в м. Бровари Київської області, де «Ліга» презентувала свою діяльність членам Київської асоціації військових аташе (КАВА).

Почесні гості та іноземні військові аташе із близько тридцяти країн світу ознайомилися зі зразками продукції вітчизняних приватних підприємств – членів Ліги, які впродовж тривалого часу працюють в інтересах зміцнення обороноздатності нашої держави і по праву займають гідне місце в когорті кращих виробників вітчизняного ОПК.

Відкриваючи презентацію, Генеральний директор «Ліги оборонних підприємств України» Олександр Ясинський привітав присутніх і звернув увагу представників іноземного військово-дипломатичного корпусу на те, до досягнення приватної оборонної промисловості в Україні мають особливу цінність, оскільки техніка, представлена на презентації, пройшла найсерйозніші випробування в умовах реальних бойових дій на Сході нашої держави.

Присутній на заході заступник Генерального директора Укроборонпрому Сергій Омельченко у свою чергою, під час наданого слова наголосив на продуктивній співпраці Ліги і Концерну, зазначивши, що нині державний концерн подолав монополію, і приватні зброярі можуть вільно співпрацювати із будь-якими іноземними замовниками.

Дякуючи організаторам презентації за запрошення, президент Київської асоціації військових аташе полковник Норберт Гес (Німеччина) від імені усіх членів асоціації запевнив, що усі присутні аташе готові до співпраці з Лігою, та надзвичайно зацікавлені в ознайомленні з продукцією, представленою компаніями – учасниками обєднання.

І справді, оглядаючи озброєння, військової техніку та спорядження, які були презентовані підприємствами Ліги, військові дипломати проявили неабиякий інтерес до побаченого і були приємно вражені здобутками українських приватних зброярів.

НВО «Практика» продемонструвало поважним гостям новітню військову техніку власного виробництва: спеціальний броньований навантажувач на базі вантажівки МАЗ та новий легкий броньований автомобіль з незалежною підвіскою – «Козак-2М». Також для огляду було надано взірці стріляного кулетривкого скла, що виробляється на «Практиці».

У підсумку захід став чудовим майданчиком для налагодження перспективних ділових контактів між вітчизняним приватним бізнесом, об’єднаним під егідою Ліги і військовиками збройних сил країн світу, які мають військово-дипломатичні представництва в Україні.

Останнім часом Україна та Королівство Саудівської Аравії дедалі більше поглиблюють співпрацю в різних галузях економіки. Зростання обсягів двосторонньої торгівлі, розширення інвестиційного співробітництва, створення спільних підприємств – все це реалії нинішніх двосторонніх відносин двох країн.

Для прикладу, в аграрному секторі за результатами січня-вересня минулого року український експорт до ринку Королівства становив $362,9 млн та збільшився майже на 17%, порівняно з аналогічним періодом попереднього року.

Одним з найбільш знакових прикладів взаємовигідної співпраці бізнесів обох країн стало укладення, восени минулого року, угоди з купівлі-продажу більшості сільськогосподарських активів агрохолдину «Мрія». Під час підписання угоди, новий власник «Мрії» – компанія SALIC UK Ltd заявила про свій намір інвестувати значні кошти в нове обладнання, інфраструктуру, агротехнології та консолідацію земельного банку.

Не менш привабливими є обриси співпраці України та КСА в оборонній галузі. Королівство має майже двохсот тисячні збройні сили і традиційно входить у десятку перших країн світу за обсягами їх фінансування.

І хоча основним постачальником зброї для королівства традиційно є Сполучені Штати, однак на сьогодні значна частина озброєння та військової техніки, якими раніше було оснащено підрозділи королівського війська, фізично та морально застаріли й потребують заміни.

З цією метою в країні почали налагоджувати виробництво власної оборонної продукції. При цьому, керівництво оборонного сектору держави все прискіпливіше приглядається до напрацювань українських зброярів, значний досвід яких, набутий упродовж останніх років в умовах збройного конфлікту на сході країни, насправді важко не помітити й залишити без уваги.

У цьому контексті, упродовж 21 – 22 квітня поточного року, королівство відвідали Голова Ради Директорів ПрАТ «НВО «Практика», Голова правління ГС «Ліга оборонних підприємств України» Олег Висоцький та Директор ПрАТ «НВО «Практика», Директор ГС «Ліга оборонних підприємств України» із зовнішніх зв’язків Юлія Висоцька. В рамках візиту відбулися ділові зустрічі із зацікавленими колами саудівської сторони, проведені перемовини з Надзвичайним і Повноважним Послом України у Саудівській Аравії паном Вадимом Вахрушевим.

За підсумками візиту, Голова правління Ліги відзначив, що потенційних партнерів з аравійського королівства цікавить співробітництво за різними напрямками оборонної галузі, особливий інтерес вони проявляють до створення спільних українсько-саудівських підприємств, зорієнтованих на виготовлення сучасних зразків озброєння і військової техніки.

Також Олег Висоцький наголосив, що перспективи співпраці підприємств-учасників Ліги з Саудівською Аравією можуть виявитися насправді взаємовигідними, тож пошук точок дотику у ведені бізнесу з цією арабською державою триватиме й надалі.

23 квітня 2019 року Приватне акціонерне товариство «НВО «ПРАКТИКА» розмістило на своєму сайті «Повідомлення про структуру власності з ЕЦП» (електронним цифровим підписом), з яким вільно можуть ознайомитись усі бажаючі. Для цього достатньо натиснути на посилання для скачування прямо під цим текстом і відкрити запропонований файл з повідомленням про структуру власності (архівований файл записано у форматі *.pdf, розмір файлу 0,200 Mb).

Повідомлення про структуру з ЕЦП

23 квітня 2019 року Приватне акціонерне товариство «НВО «ПРАКТИКА» розмістило на своєму сайті «Повідомлення про структуру власності для відкритого перегляду», з яким вільно можуть ознайомитись усі бажаючі. Для цього достатньо натиснути на посилання для скачування прямо під цим текстом і відкрити запропонований файл з повідомленням про структуру власності (файл записано у форматі *.pdf, розмір файлу 0,209 Mb).

Повідомлення про структуру власності

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Завтра у підрозділи надійдуть бронеавтомобілі «Козак 2» та вантажівки підвищеної прохідності.

Відповідні фото оприлюднив в себе на сторінці у Facebook радник Президента України та Міністра оборони – Юрій Бірюков.

Козаки для Збройних Сил України Фото: Юрій Бірюков

В коментарях він розказав, що бронеавтомобілі «Козак 2» надійдуть у 13-й окремий десантно-штурмовий батальйон 95-ї бригади. Про кількість одиниць наразі не відомо, проте на фото вдалось нарахувати понад два десятки цих бойових машин.

Нагадаємо, що Державний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки наприкінці лютого здійснював випробування броньованого автомобіля “Козак-2М1”, а минулого тижня Командування Десантно-штурмових військ повідомило, що десантниками проводяться випробування броньованого автомобіля «Козак-2» на полігоні в Житомирській області.

Виготовляються ці бронеавтомобілі підприємством НВО «Практика», раніше до Збройних Сил України вже надходили бронеавтомобілі «Козак-2» їх виробництва та негативних відгуків по ним у військах не траплялось.

 

На загальновійськовому полігоні під Житомиром, пройшли випробування броньованого автомобіля «Козак-2», який невдовзі має надійти на озброєння до підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Виробником автомобіля є столичне підприємство НВО «Практика» — член «Ліги оборонних підприємств України».

Про це повідомила прес-служба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Даний броньований позашляховик випробовувався бездоріжжям, доланням водної перешкоди та надійністю балістичного захисту – обстрілом зі стрілецької зброї.

За випробуваннями спостерігали командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський, командири батальйонів, дивізіонів та їх заступники з військових частин ДШВ, а також представники одного із вітчизняних підприємств.

Розпочалися випробування на танкодромній смузі перешкод, де на бездоріжжі перевірялася надійність та експлуатація бронеавтомобіля в складних умовах місцевості.

Після цього, на танковому вогневому містечку, воїнами-десантниками була практично перевірена броня та захисне скло бронеавтомобіля «Козак-2». Зокрема, військовослужбовці вели по машині вогонь з автоматів, снайперської гвинтівки та кулемету Калашникова з різних відстаней. Результат – позитивний.

Командувач ДШВ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський відзначив, що даний зразок бойової техніки зарекомендував себе як надійний броньований автомобіль з високою прохідністю.
Своєю чергою, командири батальйонів та дивізіонів військових частин Десантно-штурмових військ мали змогу оцінити переваги даного бронеавтомобіля, його прохідність, балістичний захист тощо.

В цей же час, на полігоні проводяться державні випробування новітньої вітчизняної бойової броньованої машини «Козак-2М1». Даний зразок сучасної техніки також був перевірений полігонним бездоріжжям, зручністю веденням з нього вогню військовослужбовцями (кулеметником та десантом).

Після закінчення державних випробувань, «Козак-2М1» також можливо в подальшому надійде до підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Practika. Fire-proof equipment

Practika. Bank Equpment

27-30 листопада у місті Крачі (Пакістан) відбулася 10-а Міжнародна виставка і семінар з оборони (International Defence Exhibition and Seminar) IDEAS-2018. IDEAS вважається однією з провідних оборонних виставок та проходить раз у два роки. Форум – один із найбільших у Південноазійському регіоні, який на сьогодні відкриває значні перспективи для України у сфері розвитку військово-технічного співробітництва.

Тематика виставки охоплює озброєння сухопутних військ, засоби протиповітряної оборони (ППО), радіоелектронної боротьби (РЕБ) і зв’язку, бронетанкову техніку,  артилерійські системи та іншу військову

техніку і озброєння — починаючи від обладнання, що використовується в країнах третього світу, до найскладніших технологій із Заходу.

Продукцію НВО «Практика» було представлено макетами броньованих автомобілів «Козак-2», «Козак-2М», «Козак-5», модернізованого БТР-60 та броньованого КрАЗ «Фортеця на колесах». Саму ж експозицію «Практики» було розміщено на загальному стенді ДК «Укроборонпром».

Підсумовуючи значення IDEAS-2018 для України та Пакістану Перший заступник секретаря РНБОУ Олег Гладковський наголосив, що дві країни вийшли на якісно новий рівень співпраці. Ідеться про взаємну інтеграцію технологій та організацію спільних проектів у сфері ОПК. Міністр оборонної промисловості Пакистану підтвердив стратегічний рівень партнерства з Україною у розвитку ОПК.

На фото – Директор НВО «Практика» пані Юлія Висоцька біля експозиції НВО «Практика».

1

Автомобиль-автокран среднего класса грузоподъемности (от 10 до 25 т.), предназначенный для работы на строительных площадках, где требуется поднятие тяжестей на ограниченном пространстве.

 

Автокраны среднего класса имеет сравнительно компактные размеры и в то же время их грузоподъемности достаточно для выполнения базовых операций. Такие автокраны незаменимы при проведении строительных работ на тесных площадках и в городских условиях.

 

Система управления крановыми операциями электрогидравлическая с гидрораспределителем типа LUDV, что позволяет совмещать все крановые операции (подъем/опускание груза, подъем/опускание стрелы, выдвижение/втягивание секций стрелы) и работать в широком диапазоне скоростей с высокой точностью их регулирования.

2

Лесовоз с краном-манипулятором предназначен для сбора, погрузки и транспортировки бревен и и других круглых лесоматериалов, а так же для выполнения погрузочно-разгрузочных работ, операций сортировки и складирования при сортиментной заготовке древесины.

 

Отличительной особенностью манипулятора является использование литой конструкции основания и нижней части стойки, которые обеспечивают повышенный запас прочности.

 

Лесовоз комплектуется гидравлическим распределителем RM-316 (Швеция), который позволяет точно и плавно одновременно выполнять несколько операций при работе.

3

Автомобиль с краноманипуляторной установкой предназначен для погрузки, разгрузки и транспортировки металлических отходов (лома). Использование краноманипуляторной установки исключает необходимость содержания бригады грузчиков и стропальщиков, с этой работой справляется в одном лице водитель-оператор

 

Конструкция базового автомобиля подвергается следующим изменениям:

3

Автомобиль с краноманипуляторной установкой предназначен для погрузки, разгрузки и транспортировки металлических отходов (лома). Использование краноманипуляторной установки исключает необходимость содержания бригады грузчиков и стропальщиков, с этой работой справляется в одном лице водитель-оператор

 

Конструкция базового автомобиля подвергается следующим изменениям:

 
Назначение:
Охрана особо важных объектов – атомных электростанций, железнодорожных путей, мостов, аэродромов и других стратегических объектов.
Описание:

 

форум_10_10_18_05

ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання „Практика“»  представило три нові зразки військової техніки на ХV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека-2018. Про це 10 жовтня ц.р в інтерв’ю інформаційному агентству «Оборонно-промисловий кур’єр» повідомила Директор ПрАТ “Науково-виробниче об’єднання “ПРАКТИКА” Юлія Висоцька.

«Серед екземплярів є машина «Козак-2М», який особливим у своєму класі, тому що виготовлений на незалежній підвісці. Ця машина розроблена нами для використання силами спеціальних операцій , військово-десантними підрозділами. «Козак-2М»розроблялась спільно з бойовими офіцерами Сил спеціальних операцій», — поінформувала вона.

Також Ю. Висоцька додала, що компанія «Практика» представила глибоку модернізацію БТР-60. На БТР-60 було замінено корпус, двигун та ще низку основних компонентів. Машина виготовлена для виконання різноманітних задач від медичних операцій до командних задач та бойової підтримки.

«Виходячи з того, що «Козак-2М» пройшов усі випробування, ми сподіваємося, що саме ця машина через високу потребу та зацікавленість від майбутніх користувачів, буде закуплена в наступному році», — заявила директор з розвитку та міжнародних зв’язків ПрАТ “Науково-виробниче об’єднання “ПРАКТИКА”.

«БТР-60 та БТР «Отаман» були створені на підставі спільних рішень з Міністерством оборони і ми сподіваємося, що після проходження відповідних випробувань вони також будуть закуплені. ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання „Практика“» може випускати від 100 автомобілів на рік», — підсумувала співбесідниця.

форум_10_10_18_07 форум_10_10_18_06 форум_10_10_18_17 форум_10_10_18_16 форум_10_10_18_13 форум_10_10_18_12 форум_10_10_18_11 форум_10_10_18_08