Обратная связь

  • [recaptcha size:compact]

КОМАНДУВАЧА НАЦГВАРДІЄЮ ОБСТРІЛЯЛИ В МАШИНІ НВО «ПРАКТИКА». ПРО ЦЕ ВІН РОЗПОВІВ АРСЕНІЮ ЯЦЕНЮКУ ТА АРСЕНУ АВАКОВУ

Poligon00

Сьогодні, 7 жовтня 2014 року,  на полігоні Національної Гвардії в Нових Петрівцях відбулася передача техніки частинам Нацгвардії, котрі збираються в зону АТО, а також перевірка їх готовності до зими. Перед заходом генерал-лейтенант Нацгвардії Степан Полторак заліз в бронеавтомобіль виробництва НВО «Практика», який на ходу обстріляли для перевірки якості броні.

Poligon05

Крім командувача Нацгвардією, генерал-лейтенанта Степана Півторака, на заході були присутні прем’єр-міністр Арсеній Яценюк і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Серед автомобілів, які захищатимуть наших бійців в зоні АТО, показали КРАЗи, два з яких бронювали НВО «Практика». Виробам «Практики» довіряють: Степан Полторак після тестових обстрілів порожнього автомобіля сам сів за кермо КРАЗа, щоб перевірити, як поводиться машина на ходу при обстрілі. Про це командувач Нацгвардії розповів Арсенію Яценюку та Арсену Авакову: «Я сьогодні вранці вашу машину об’їздив. За кермом сидів, по мені стріляли». У відповідь на питання керівника «Практики» Олега Висоцького «І як?», Глава Нацгвардії передбачувано відповів: «Живий».

Олег Висоцький показав Арсенію Яценюку фотографії одного з КРАЗів «Практики», обстріляного сепаратистами в ході АТО. Бронювання врятувало життя солдат: ніхто не постраждав.

Poligon04

У присутності Яценюка та Авакова бійці Нацгвардії провели тестовий обстріл броньованого КРАЗа з автоматів, кулеметів і СВД. Після обстрілу всі бажаючі змогли переконатися, що стрілецька зброя не здатна пробити бронювання кунга. Кулі залишили на броні лише невеликі вм’ятини і розбили лише перший шар скла оглядового вікна. Олег Висоцький заявив, що в разі необхідності можна ще додатково посилити броню: вантажопідйомність дозволяє.

Poligon06Poligon03

В ході заходу Арсеній Яценюк ознайомився із зразками зимової форми для співробітників МВС, патрульно-постової служби та бійців, які відбувають для виконання завдань в зоні антитерористичної операції. Він повідомив журналістам, що весь зимовий комплект «від шкарпеток і до теплої форми» коштує до 5000 гривень. Всього зимовим одягом планується забезпечити 37 250 військовослужбовців Національної гвардії до 10 жовтня. Міністри оглянули також обладнання, необхідне для зимового періоду, зокрема, печі-буржуйки, польові кухні, бензопили, електродизельні генератори.

Poligon07

Крім того, Яценюк перевірив вміст сухого пайка для бійців Нацгвардії і спробував його. За його словами, вартість такого сухпайка, розрахованого на харчування одного бійця на добу – від 56 до 62 грн.