Обратная связь

Компанія «Практика» взяла участь у виставці IDEF-2017

IDEF_Practika_004

Компанія «Практика» продемонструвала свій потенціал на закордонному збройовому майданчику у Стамбулі, під час виставки IDEF2017, що проходила 8-12 травня цього року: «Практику» було представлено в складі експозиції «Ліги оборонних підприємств України», одним з фундаторів котрої вона є.

IDEF_Practika_003

Слід зауважити, що вперше в історії нашої Держави в одній експозиції  об’єдналися приватні оборонні компанії та підприємства України, і продемонстрували макетні та натурні зразки військової техніки та оснащення, які пройшли випробування та постачаються до Збройних сил та інших силових відомств країни.

IDEF_Practika_002

Зокрема, НВО «Практика» запропонувала увазі відвідувачів зразки своїх броньованих автомобілів та засобів індивідуального захисту, з якими можна було ознайомитися за детальними макетами, фото- ,відео- та іншими інформаційними матеріалами.

IDEF_Practika_006

Для роботи з відвідувачами експозиції «Практики» на стенд виставки була відряджена делегація провідних спеціалістів Підприємства.

IDEF_2017_05

Секретар РНБОУ – Олександр Турчинов приділив уваги виробам приватних підприємств Ліги не менше, ніж продукції, виставленій під брендом «Укроборонпрому». Та, зокрема, уточнив, що саме діяльність «Ліги» мав на увазі, коли говорив про вдалі приклади державного та приватного партнерства. «Коли держава не пресує, не давить, не утримує монополію, а саме шукає формат ефективної співпраці, це дуже важливо і це дуже перспективно», – наголосив пан Турчинов.

IDEF_Practika_007