Обратная связь

Автомобіль «Козак-2.М » взяв участь у Президентській перевірці готовності засобів протиповітряної оборони на Кіровоградщині

Kirowograd000

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав одну з військових частин Збройних Сил України на Кіровоградщині та ознайомився з її функціонуванням та бойовою готовністю.
Главі держави було продемонстровано роботу засобів протиповітряної оборони на платформі бойових броньованих автомобілів «Козак-2.М» виробництва НВО «Практика». Зазначимо, що усі згадувані вище підприємства – є членами «Ліги оборонних підприємств України». Також були продемонстровані зразки безпілотних літальних апаратів (БПЛА) вітчизняного виробника НВП «Атлон Авіа», зокрема БПЛА «Фурія» для здійснення розвідки розміщення сил ворога в будь-який час доби; обладнання для оптико-електронної розвідки та засоби радіоелектронної боротьби (комплекси «Анклав» та «Джеб» виробництва ХК «Укрспецтехніка).

Kirovograd 002
Президент також відвідав підрозділ протиповітряної оборони, де заступник Начальника Центрального управління Повітряних сил ЗСУ полковник Валерій Гриневич та заступник Начальника Центрального управління радіоелектронної боротьби ГУОЗ ЗСУ полковник Валерій Волков ознайомили Главу держави із наявними засобами ППО та практичними діями особового складу під час виконання заходів боротьби з безпілотними летальними апаратами.

За матеріалами сайта Президента України

www.president.gov.ua