Спеціальні двері і ворота для промислового комплексу з поводження з твердими радіоактивними відходами

Спеціальні двері і ворота для промислового комплексу з поводження з твердими радіоактивними відходами

0 0
Read Time:1 Minute, 5 Second

Chernobyl_001

НВО «Практика» – це багаторічний досвід розробки і виробництва засобів технічної безпеки і протипожежного захисту всіх рівнів складності. Серед особливо важливих об’єктів, для яких наше підприємство виготовило лінійку спеціальних дверей і воріт, займає промисловий комплекс з поводження з твердими радіоактивними відходами (ПКПТРВ) на Чорнобильській АЕС.

Технічна інформація по виробам «спеціальні двері і ворота для промислового комплексу з поводження з твердими радіоактивними відходами»

Відповідно до вимог з безпеки конструкція дверей являє собою металеве полотно відповідної товщини. Кріпиться до рами за допомогою зовнішніх петель. Форма дверей гладка, без порожнин і западин, забезпечує відсутність на поверхні слідів і патьоків масел, прихованих відкладень мастильних матеріалів. Запори, що встановлюються на двері забезпечують рівномірний закривання дверей по всій площі одночасно.

Atomic_doorsРадіаційна і хімічна стійкість, герметичність досягається за допомогою спеціальних пристроїв (порогів), матеріалів, хімічно стійких до дії слабких розчинів кислот і лугів. Вогнестійкість дверей досягається за допомогою заповнення дверного полотна термоізоляційними матеріалами. Для відкриття і закриття воріт передбачається привід. Для всіх частин і компонувальних вузлів виробів передбачається антикорозійний захист.

Контроль якості продукції, що виробляється, внутріцехові випробування здійснюється відповідно до процедур згідно ISO 9001 (Сертифікат від 10.01.2003 № QSP-0030/03). Приймальні випробування проводяться в присутності Замовника. При проведенні внутрішніх випробувань контролюються: відповідність вимогам ДСТУ, ТС, ТУ і кресленнями, працездатність, відсутність вібрації, перекосів, заклинювання, перегріву, герметичність, якість нанесення захисних покриттів, якість виготовлення і збірки.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post БТР-60 Модернізований [2017]
Next post БМП-1/2 Модернізована [2017]