КАСОВІ ВУЗЛИ

КАСОВІ ВУЗЛИ

0 0
Read Time:1 Minute, 41 Second

«Обличчям» будь-якого банку є касовий і операційні зали. Саме вони формують у клієнта перше враження про дану фінансову установу. Сьогодні банки хочу бути знаними, тому розробляють корпоративний стиль і зберігають його при формуванні своєї філіальної мережі. Наші дизайнери розроблять для Вашого банку інтер’єр операційних та касових залів, а також створюють ергономічні робочі місця для співробітників в будь-якому стилі з урахуванням всіх нюансів планування приміщень. Робота з кожним клієнтом  проводиться індивідуально. В повний комплект входить розробка проектів, виготовлення та монтаж конструкцій.

Касові зали

Касовий зал включає в себе касову кабіну з фронтом, який виходить до клієнтської зони і кабіну для перерахування клієнтом великої суми грошей.

Касова кабіна включає в себе:

–    комплект перегородок (у випадку бронювання, укріплення броньованими пластинами);
–    засклення (антивандальне чи кулестійке з фасадної частини і скло 5 мм в між касових перегородках)
–    клієнтська стільниця з передаточним механізмом – лоток (виконаний з нержавіючої сталі чи з штучного каменю)
–    Робоче місце касира: стіл, тумба з центральним замком, полиця для клавіатури і модуль під системний блок. По бажанню банка є можливість укомплектувати касову кабіну подіумом.

Броньований касовий вузол

Сьогодні банки намагаються максимально захистити своїх співробітників  і тому компанія «Практика» пропонує броньовані касові вузли з кулетривким заскленням по класу від СП- по СП-4. При проектуванні таких кас вигримуються всі вимоги і рекомендації НБУ і УДСО. Такі броньовані вузли мають вигляд легкої конструкції, яку легко можна демонтувати якщо це необхідно і перенести в інше приміщення, що дуже зручно в тому випадку, якщо поміщення орендоване. Робоче місце касира максимально ергономічне і комплектується меблями, необхідними для комфортної роботи касира і якості обслуговування клієнта.

Операційний зал

Операційний зал включає в себе операційну стійку з робочими місцями для робітників банку і зону для клієнтів. Фасадна частина операційної стійки монтується  в такому ж стилі і кольоровій гамі, що і касовий вузол і комплектується необхідними для роботи меблями.

Для того щоб підкреслити індивідуальність кожного клієнта фасадна частина касової кабіни чи операційної стійки декорується різноманітними високоякісними оздоблювальними матеріалами.

–    ДСП ламінована
–    Штучний камінь
–    Натуральний камінь

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post ІНКАСАТОРСЬКІ ШЛЮЗ-БОКСИ
Next post ПЕРЕДАВАЛЬНІ ЛОТКИ