РОЗРОБКА, МАТЕРІАЛИ, КОМПОНЕНТИ, ВИГОТОВЛЕННЯ І МОНТАЖ БАНКІВСЬКИХ СХОВИЩ

0 0
Read Time:3 Minute, 20 Second

ВИХІДНІ МАТЕРІАЛИ (СИРОВИНА)

Матеріали для виготовлення банківських сховищ і дверей до них за історію існування  зазнали змін. Ранні сховища мали сталеві двері, але через їх уразливість перед автогеном, були випробувані інші матеріали. Литі залізні двері проявили себе більш стійкими до автогену, ніж сталеві. Зараз двері в основному виробляються з тих самих матеріалів, що і стіни сховищ. Потім двері обшивають сталлю для кращого зовнішнього вигляду. Стіни і двері сховища здебільшого робляться з бетону, сталевих балок і добавок для зміцнення матеріалу.

РОЗРОБКА

Банківські сховища будуються на замовлення. Сховище є первинним аспектом під час спорудження банку. Процес побудови починається з розробки та встановлення сховища, навколо якого вже будуються інші частини банку. Виробники сховищ спільно із замовником визначають розміри сховища, його конфігурацію, розташування дверей. Після затвердження проекту, виробник виготовляє всі компоненти. Замовники зазвичай просять не тільки виготовити, але й встановити сховище. Тому після виготовлення виробник везе компоненти на об’єкт і на місці збирає їх разом.
Банківські сховища зазвичай виготовляють із залізобетону. Цей матеріал не дуже відрізняється від того, який використовується при будівництві будинків (хмарочосів). Запорукою міцності є товщина і щільність матеріалу. Стандартне сховище в середині 20 століття мало стіни товщиною 18 дюймів (45.72 см). Таке сховище було дуже важким, його було тяжко перемістити або змінити в розмірах / конфігурації. Сучасні сховища зазвичай виготовляються зі спеціальної суміші бетону і зміцнюючих добавок. У такій суміші бетон набуває максимальної протиударної властивості. Стіна з такого матеріалу може бути всього 3 дюйми завтовшки, але вона буде в 10 разів міцніше 18-дюймової стіни зі звичайного бетону.

ПРОЦЕС ВИРОБНИЦТВА БАНКІВСЬКОГО СХОВИЩА

ПАНЕЛІ (СТІНИ)

  • Перший етап виробництва – це відливання панелей. На відміну від будівельного цементу, цемент для банківських сховищ такий щільний, що його не можна вилити у форму. Консистенція (щільність) бетону визначається його осіданням; цей показник у бетону для сховищ дорівнює нулю. Бетонна суміш дуже швидко застигає, висихаючи за 6-12 годин, а не за 3-4 дні як звичайний цемент. Робочі перевалюють бетонну суміш у форми для панелей.
  • Потім в цю суміш вручну вставляють сталеві балки.
  • Після цього форми струшують протягом кількох годин. Тряска дозволяє матеріалу осісти, щоб усередині панелей не було порожнеч.
  • Кути та грані вирівнюються кельмою, після чого бетону дають застигнути.
  • Робочі виймають панелі з форм, кладуть у вантажівку і транспортують на об’єкт замовнику.

ДВЕРІ БАНКІВСЬКОГО СХОВИЩА

  • Двері банківського сховища, як і стіни, теж відливаються зі спеціальної бетонної суміші, але можуть виготовлятися кількома способами. Ливарна форма для дверей відрізняється від форми для стін, через наявність замку, а також через те, що двері оббиваються нержавіючої сталлю. Деякі виробники використовують сталеву обшивку в якості ливарної форми і звалюють бетонну суміш прямо туди. Інші виробники використовують звичайні ливарні форми, а потім, коли форма вже висохне, пригвинчують сталеву оббивку.

ЗАМОК

  • Сучасні банки в основному використовують кодові замки подвоєного контролю, тобто замки, які можуть відкрити лише дві людини спільно. До замку підключений таймер, на якому задано час, який повинен пройти між введенням комбінації і відкриттям сховища. Це той самий замок з таймером, винайдений Сарджентом в кінці 19 століття. У всьому світі всього кілька компаній виробляють такі замки. До виробників сховищ замки приходять вже в готовому вигляді.

МОНТАЖ

  •   Стіни, двері та замок модульного банківського сховища привозять на місце установки. Після цього робітники встановлюють панелі в призначені місця і зварюють їх між собою. Виробники також можуть надати сигналізацію, яка встановлюється одночасно з іншими компонентами сховища. Раніше сховища оснащували різними засобами захисту від грабіжників, такими як струмені гарячої пари і сльозогінний газ, проте в сучасних сховищах подібне рідко зустрічається. Замість цього двері та внутрішній простір сховищ оздоблюються прослуховуючими пристроями, камерами відеоспостереження і сигналізацією. У разі зовнішнього впливу на двері чи замок, найближча поліцейська ділянка отримує автоматичне повідомлення.

ВІДХОДИ

У процесі виробництва ніяких відходів не залишається, однак позбавлення від сховища може стати проблемою. Нові модульні (блокові) сховища можна пересувати якщо банк закривається або переїжджає в інше місце. Такі сховища можуть також бути збільшені у разі необхідності. Старі сховища дуже важко пересунути або зруйнувати. Якщо колишня будівля банку реконструюється для іншого використання, для демонтажу сховища доведеться викликати спеціальну бригаду. Демонтаж сховища вимагає використання спеціальної руйнівної техніки величезних розмірів, а процес може бути дуже тривалим і дорогим.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post ВИТОКИ ПОЯВИ БАНКІВСЬКИХ СХОВИЩ
Next post ПРОТИПОЖЕЖНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА УСТАТКУВАННЯ