ЗВЕРНЕННЯ “НВО ” ПРАКТИКА ” ДО ГРОМАДСЬКОСТІ З ПРИВОДУ ПОСТАВОК АВТОМОБІЛІВ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ЗВЕРНЕННЯ “НВО ” ПРАКТИКА ” ДО ГРОМАДСЬКОСТІ З ПРИВОДУ ПОСТАВОК АВТОМОБІЛІВ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

0 0
Read Time:2 Minute, 16 Second

Упродовж місяця, в ряді українських ЗМІ активно висвітлюються питання виконання державної програми забезпечення регіонів України новими автомобілями швидкої медичної допомоги. Ми вважаємо, що закупівля нових «швидких» – дуже важливе питання і велике позитивне досягнення України, тому вітаємо увагу суспільства до цієї теми. Але, разом із тим, ми змушені констатувати і той факт, що проти компанії «Практика» була розгорнута інформаційна кампанія з метою дискредитації. Відзначимо, що за більш ніж 20 років роботи на українському та міжнародному ринках, ми засвоїли головний принцип – відповідальність перед нашими клієнтами. Ми цінуємо нашу репутацію і нашим споживачем, тому завжди були і залишаємося прозорими і відкритими для громадськості.

Нагадаємо, що з моменту участі в державній програмі щодо забезпечення медичних закладів новими автомобілями швидкої медичної допомоги ми провели ряд відкритих інформаційних заходів. У тому числі 28 березня 2014 на території «НВО «Практика» відбулася прес-конференція, під час якої керівництво підприємства надало детальний звіт про виконання державного замовлення перед ЗМІ та громадськістю. У прес-конференції також взяли участь представники Міністерства охорони здоров’я.

Відзначимо, що «НВО «Практика» виконало державне замовлення в найкоротші терміни для того, щоб українські лікарні якомога скоріше отримали необхідні їм автомобілі.

Одним з питань, які були підняті під час прес-конференції, була ситуація з відсутністю документів на 245 автомобілів марки «Peugeot Boxer», які досі нами не отримані від офіційного дилера автомобілів компанії «ВіДі Авеню». Оскільки ми вважаємо вимоги дилера доплатити 16 млн. гривень через півтора місяці після здійснення нами всіх необхідних проплат за вказані автомобілі абсолютно безпідставними, нами було прийнято рішення звернутися до суду з відповідним позовом.

Ми переконані в тому, що будь-які комерційні спори мають вирішуватися виключно в правовому полі, тим більше, коли мова йде про комерційні конфлікт, від вирішення якого безпосередньо залежить оперативність і можливість отримання пацієнтами першої медичної допомоги. На даний момент, поданий «Практикою» позов розглядається судом.

Крім того, ми звернулися до Президента, депутатів Верховної Ради, Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Службу безпеки України, а також Міністерство охорони здоров’я з проханням розібратися в ситуації. Підкреслюємо, що ми є відкритою і прозорою компанією, якій нема чого приховувати. І ми готові надавати всебічне сприяння всім, хто щиро готовий допомогти вирішити ситуацію, що склалася.

Ми приносимо свої вибачення, а також звертаємося до уряду і громадськості з проханням із розумінням поставитися до ситуації, яка склалася.

Співробітниками компанії «Практика» докладаються всі можливі юридичні заходи для того, що б від вирішення комерційних суперечок не залежали, в повному розумінні цього слова, життя людей. Нашої провини тут немає. І ми впевнені в тому, що суд визначить, хто ж реально хотів заробити на «швидких» для українців.

Крім того, ми вкотре заявляємо про те, що компанія «ВіДі Авеню» зобов’язана негайно передати документи на 245 автомобілів швидкої допомоги, щоб Міністерство охорони здоров’я України, в свою чергу, мало можливість передати їх регіонам, оскільки на кону здоров’я десятків тисяч українців.

Ambulances0001

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post 15.01.2014. НОВІ АВТОМОБІЛІ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ВЖЕ ПЕРЕДАНО НА ЕКСПЕРТИЗУ
Next post НВО «ПРАКТИКА» ПРОСИТЬ ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ НЕ ДОПУСТИТИ РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ «ШВИДКИХ»