«Практика» взяла участь у виставці Defence Services Asia 2018

«Практика» взяла участь у виставці Defence Services Asia 2018

0 0
Read Time:45 Second

Malaysia_0562

Міжнародна виставка Defence Services Asia (DSA), яка проходила цього року у місті в Куала-Лумпур (Малайзія) з 16 по 19 квітня – один із найбільших в Азії форумів озброєння та військової техніки. DSA проводиться під егідою Міністерства оборони Малайзії.

Malaysia_5953

Тематика виставки охоплює озброєння сухопутних військ, засоби протиповітряної оборони (ППО), радіоелектронної боротьби (РЕБ) і зв’язку, авіаційну техніку, озброєння берегової охорони, бронетанкову техніку і артилерійські системи, військово-морську техніку та озброєння.

Продукцію НВО «Практика» було представлено макетами броньованих автомобілів «Козак-2М», «Козак-5» та модернізованого БТР-60. Саму ж експозицію «Практики» було розміщено на загальному стенді ДК «Укроборонпром».

Під час виставки відбулася зустріч Генерального директора ДК “Укроборонпром” Павла Букіна з командувачем сухопутними військами Малайзії генералом Tan Sri Dato Sri Zulkiple Bin Hj Kassim, з яким було обговорено можливість постачання до цієї країни бойових машин 4х4 українського виробництва. Також Сторони наголосили на необхідності активізувати діяльність двостороннього комітету з ВТС.

Malaysia_5738

Malaysia_5705Malaysia_5950Malaysia_5967

 

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post 26 квітня 2018 року ПрАТ «НВО «ПРАКТИКА» опубліковано річну інформацію емітента цінних паперів за 2017 рік
Next post Щорічна міжнародна інвестиційна конференція «НОВА УКРАЇНА»