Компанія «Практика» взяла участь у виставці «Зроблено в Києві»

Компанія «Практика» взяла участь у виставці «Зроблено в Києві»

0 0
Read Time:1 Minute, 5 Second

Zrobleno_25_05_17000

25 травня у столичному виставковому центрі «Експоплаза» відбулася виставка «Зроблено в Києві», присвячена Дню Києва.

«Практику» було представлено на стенді «Ліги оборонних підприємств України» на відкритому майданчику безпосередньо перед входом до павільйону. «Практика» запропонувала увазі відвідувачів свої військові автомобілі «Козак-2» та «Козак-2.М.2».

Урочисте відкриття виставки відбулося за участі Прем’єр-міністра України – Володимира Гройсмана, та мера столиці – Віталія Клічка. Слід зауважити, що автівка Прем’єра зупинилася безпосередньо перед зовнішньою експозицією «Ліги», прямо біля автомобіля “Козак-2”. Там і відбулася зустріч між високопосадовцями.

Zrobleno_25_05_17007

Виступаючи перед відвідувачами і учасниками виставки, пан Гройсман підкреслив, що Україна  довела свою здатність виробляти якісний продукт і повністю забезпечувати свої потреби. «Ми 45-мільйонна країна, ми маємо задовольняти потреби не за рахунок імпорту, а за рахунок власного виробництва. І мені приємно, коли я спілкуюся з підприємцями, і вони говорять про 20-30-50-відсоткове зростання виробництва й розширення потужностей», – зазначив Прем’єр.

На його думку, головне завдання Уряду – створити нормальний клімат, «аби чиновники не насідали на бізнес»: «Маємо дерегулювати якісь абсурдні норми закону, аби вони не стримували розвиток економіки. Маємо розвивати промисловий потенціал. Через розвиток економіки побудуємо сильну Україну», – сказав Глава Уряду і нагадав, що наразі по урядовій вертикалі створені необхідні інститути, які мають допомагати бізнесу і координувати роботу органів влади – центральної та місцевої в напрямку розвитку підприємництва.

Zrobleno_25_05_17003

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Компанія «Практика» взяла участь у виставці IDEF-2017
Next post «Практика» посіла перше місце у рейтингу ТОП 5-ти кращих підприємств бронетанкової галузі України за результатами роботи у 2016 році за версією блога Glavcom