Обратная связь

  • [recaptcha size:compact]

Бронежилет «СВАРОГ-6-1А-МК»

bronik_new1

Модель I

Рекомендується для застосування повітряно-десантними військами.

Бронежилет «СВАРОГ-6-1А-МК» зовнішнього носіння з диференційованого класу захисту з базовою структурою на основі спеціальних тканин та додатковими жорсткими захисними елементами передньої та спинної частини бронежилета з додатковими м’якими захисними елементами на основі спеціальних тканин (захист шиї, паху, плечей та ін.) призначені для індивідуального захисту людини від ураження вогнепальною зброєю. Бронежилети відповідають вимогам ТУ У 13.9-24733539-019:2015 та відповідають вимогам 6 класу захисту за жорсткими бронеелементами згідно з ДСТУ В.4103-2002 та класу 1А за м’якими захисними елементами на основі спеціальних тканин.

Бронежилет «СВАРОГ-6-1А-МК» виготовляється з тканини Cordura, та складається з передньої та спинної частини, у яких розміщено базовий захисний елемент на основі спеціальних тканин. Передня та спинна частина скріплюються між собою за допомогою застібок, які розташовані на хлястиках зверху передньої частини і задньої, та текстильної застібки, яка знаходиться знизу та обладнаних розвантажувальною системою типу «Molle».

Складові частини містять в собі спеціальні кармани, де розміщуються додаткові жорсткі бронеелементи на основі композитних матеріалів.

У складі бронежилету є додаткові протиуламкові елементи, а саме: комірець, боковини, наплічники, захист паху, рукава, пояс. Також у комплекті — сумка для гранат, сумка для боєприпасів.

Захисна структура бронежилету типу Б має у своєму складі м’які захисні елементи 1А класу захисту, які складаються із тканини з водовідштовхувальними властивостями (волокно Twaron) 30 шарів.

Площа захисних елементів бронежилету по класу 1А не менше 76 дм2, площа додаткових жорстких елементів по 6 классу не менше 15 дм2. Маса 13,6 кг.

Конструкція бронежилета забезпечує можливість легкого одягання, знімання.

Бронежилет не обмежує свободу руху.

Чохли мають вентиляційні канали, для забезпечення комфортного носіння бронежилета.