Керівництво НВО «Практика» налагоджує зв’язки з Королівством Саудівської Аравії

Керівництво НВО «Практика» налагоджує зв’язки з Королівством Саудівської Аравії

0 0
Read Time:1 Minute, 49 Second

Останнім часом Україна та Королівство Саудівської Аравії дедалі більше поглиблюють співпрацю в різних галузях економіки. Зростання обсягів двосторонньої торгівлі, розширення інвестиційного співробітництва, створення спільних підприємств – все це реалії нинішніх двосторонніх відносин двох країн.

Для прикладу, в аграрному секторі за результатами січня-вересня минулого року український експорт до ринку Королівства становив $362,9 млн та збільшився майже на 17%, порівняно з аналогічним періодом попереднього року.

Одним з найбільш знакових прикладів взаємовигідної співпраці бізнесів обох країн стало укладення, восени минулого року, угоди з купівлі-продажу більшості сільськогосподарських активів агрохолдину «Мрія». Під час підписання угоди, новий власник «Мрії» – компанія SALIC UK Ltd заявила про свій намір інвестувати значні кошти в нове обладнання, інфраструктуру, агротехнології та консолідацію земельного банку.

Не менш привабливими є обриси співпраці України та КСА в оборонній галузі. Королівство має майже двохсот тисячні збройні сили і традиційно входить у десятку перших країн світу за обсягами їх фінансування.

І хоча основним постачальником зброї для королівства традиційно є Сполучені Штати, однак на сьогодні значна частина озброєння та військової техніки, якими раніше було оснащено підрозділи королівського війська, фізично та морально застаріли й потребують заміни.

З цією метою в країні почали налагоджувати виробництво власної оборонної продукції. При цьому, керівництво оборонного сектору держави все прискіпливіше приглядається до напрацювань українських зброярів, значний досвід яких, набутий упродовж останніх років в умовах збройного конфлікту на сході країни, насправді важко не помітити й залишити без уваги.

У цьому контексті, упродовж 21 – 22 квітня поточного року, королівство відвідали Голова Ради Директорів ПрАТ «НВО «Практика», Голова правління ГС «Ліга оборонних підприємств України» Олег Висоцький та Директор ПрАТ «НВО «Практика», Директор ГС «Ліга оборонних підприємств України» із зовнішніх зв’язків Юлія Висоцька. В рамках візиту відбулися ділові зустрічі із зацікавленими колами саудівської сторони, проведені перемовини з Надзвичайним і Повноважним Послом України у Саудівській Аравії паном Вадимом Вахрушевим.

За підсумками візиту, Голова правління Ліги відзначив, що потенційних партнерів з аравійського королівства цікавить співробітництво за різними напрямками оборонної галузі, особливий інтерес вони проявляють до створення спільних українсько-саудівських підприємств, зорієнтованих на виготовлення сучасних зразків озброєння і військової техніки.

Також Олег Висоцький наголосив, що перспективи співпраці підприємств-учасників Ліги з Саудівською Аравією можуть виявитися насправді взаємовигідними, тож пошук точок дотику у ведені бізнесу з цією арабською державою триватиме й надалі.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post «Повідомлення про структуру власності з ЕЦП» від 23 квітня 2019 року.
Next post Керівництво НВО «Практика» встановлює ділові зв’язки з Китаєм